Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye 24 évesen még nem vagyok...

Ugye 24 évesen még nem vagyok lekésve semmiről?

Figyelt kérdés

Mondjátok, hogy vannak normális, értelmes, kedves férfiak, akik korban passzolnak és nem keltek még el... Van esélyem megtalálni az Igazit még...?

Igazából csak egy kis vigaszra vágyom szakítás után, mert most olyan elképzelhetetlen, hogy ismerkedni fogok később... Azt se tudom, hol lehet... 17 éves korom óta folyamatosa volt valakim szinte, pár hónap volt csak, amikor épp nem, de hát egyetem alatt lehetett is ismerkedni... Most dolgozom, nagyrészt nők között... És tudom, hogy fiatal vagyok, de a jövőképem dőlt össze...


2013. júl. 21. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Naná, hogy fogsz ismerkedni később, sőt, mondok jobbat, szerelmes is leszel még! :) A szakítások már csak ilyenek, odavágnak a lelkivilágnak, de néhány hét, és másképp fogod látni a dolgokat. Fel a fejjel!

Nem mellesleg, most egy csomó privát üzenetet fogsz kapni itt. ;)

2013. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
35 évesen találtam meg az igazit, 36 évesen szültem és nagyon boldog vagyok. Soha nincs késő!!! Soha!
2013. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon aranyosak vagytok!
2013. júl. 21. 08:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már...dehogy vagy lekésve!! Én 33 évesen mentem férjhez és nagyon boldogok vagyunk, kisbabát is szeretnénk!
2013. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24 vagyok én is, na nekem még normális kapcsolatom sem volt, sőt mondok jobbat - tudtommal- szerelmes sem volt belém még senki. Voltak pár hetes kapcsolataim, aminek rendszerint azért lett vége mert kiderült hogy a páromnak mellettem több éve barátnője van, vagy éppen szakítás után kellettem volna búfelejtőnek, szex egyik esetben sem volt. Szóval én még normális fiúval sem akadtam össze eddig soha. Néha kezdek én is aggódni, de egyelőre első a karrier, és hogy a diplomámat megszerezzem. Aztán a szerelem meg majd csak eljön.
2013. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért, hova sietsz? ez a legjobb korszak az életben, mikor tapasztalatokat szerzel a világ működéséről, megismered az emberi természet árnyoldalait, és az önismereted is sokat fejlődik. inkább élvezd ki és figyelj minden apró dologra. a pasik meg majd jönnek maguktól :)
2013. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Már nem vagyok úgy elkenődve, sokat segítettetek. :)
2013. júl. 22. 07:41
 8/8 anonim ***** válasza:
A párom nem az a megalkudós típus. Ő az igazit várta. Negyven elmúlt, amikor megtalálta, azóta boldogan élünk.
2013. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!