Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért botránkoznak...

Az emberek miért botránkoznak meg azon, hogy én egy 20 évvel öregebb pasival élek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 14:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
8%

Nő vagyok, 30-tól 40-ig voltam a legjobb formámban, ekkor volt a legtöbb kapcsolatom ugyanúgy idősebb, mint fiatalabb férfiakkal.

30 alatt csak csak kislányka voltam.

Nem kéne leírni a 30-as nőket..

2013. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

nem kell elhinned,elég ha én tudom,hogy 25 körülinek néznek.

ma is meglepődtek,hogy 2 gyerekem van,mert azt hiszik,hogy olyan korán kezdtem a "dolgot"-pedig 26 voltam az első terhességemkor. anyukámat mindig a nővéremnek hiszik,ugyhogy valószínű jó géneket örököltem

2013. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Időpont ma 16:44

Én 41 éves vagyok, és még ma is üdének, fiatalnak tartom magam. Nem vagyok ráncos, és nem petyhüdt a testem..

Rendszeresen járok konditerembe, figyelek magamra, szóval egy nő ha ad magára akár 50 évesen is fiatalos tud maradni.

Mondjuk ez igaz a férfiakra is.

De itt nem a külső a gond. Hanem az hogy idővel mindkét ember mást akar majd. Míg egy fiatal 30-40 éves nő szívesebben járna koncertekre, táncolni vagy akár moziba menni, addig 50-60 éves ember már szívesebben üldögélne otthon vagy csak a kis kertbe menne ki. Neki már nem a pörgés hanem a nyugalom kell..

2013. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
41%

ma 15:45

Ez komoly?? Azért végig gondoltam a helyzetedet.

Ha 19 éves a fiad akkor 1-3 év különbséggel mondjuk 20 évesen szülted és a férjed akkor lehetett 63 éves. Most te lehetsz 39-40 éves, a férjed meg 83-84 éves. Ez nagyon durva..Ez kábé annyira beteges mint amikor Fanni hozzáment Faludy Györgyhöz..

2013. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
41%

#21: Akkor te valami űrlény vagy. Mindenkiről meg tudom mondani ránézésre + - 2 év tűréshatárral, hogy mennyi idős. Attól függetlenül hogy ő mit gondol mennyinek néz ki. Az, hogy egyeseket ennyivel fiatalabbnak néznek, csak azt bizonyítja, hogy sok rossz látású ember van.

Nem írja le senki a 30+ nőket. Csak az emberi biológiát nem lehet meghazudtolni. Maximum hazudni. De az ember már csak ilyen. Hazudik még saját magának is, hogy jobban érezze magát.

Az, hogy lepontoztok csak azt bizonyítja, hogy az igazság fáj. Mert az ember nem szereti hallani az igazságot. Ez szánalmas.

2013. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Hát ugye az sem mindegy, hogy te hány éves vagy.

Mert ha 15 éves vagy, akkor a 20 év különbség sok.

Van egy kor, ami felett már inkább elfogadottabb ha az egyik fél sokkal idősebb.

2013. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

a 21-es csak azt írta, hogy 30-40 éves kora között volt a legjobb formában.egyátalán nem írta mennyivel nézik fiatalabbnak..! és mivel volt aki leírta a 30asokat,azért reagálta ezt.

Ja,amúgy te is egy űrlény lehetsz ha mindenkiről megtudod mondani a pontos korát. anyukám 50 lesz,de aki nem ismeri-azt hiszi,hogy nem több 42-43 nál.

2013. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
49%
20.-válaszoló ,simán le merem irni ,hogy engem sem néz senki egy nappal sem idősebbnek 24-25 évesnél ,pedig én is 32 éves vagyok . Nem teszek semmit érte ,genetika az egész és örülök neki .;) Viszont azt már nem lehet a genetikára fogni ,miért néz ki sok fiatalabb 18.-tól ... koravénnek és kiégettnek ... :S ,sok fiatal lány egy bő 10 évvel idősebbnek néz ki tényleges koránál ... Mi lesz velük később ?!Nagyon gázosak !!!!
2013. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!