Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a férjem ilyen?

Létezik, hogy a férjem ilyen?

Figyelt kérdés
Egy bárban dolgoztam, mikor összeismerkedtünk. Feket hosszú hajam van (festett). Két éves kapcsolatunk alatt észre vettem, hogy előttem is pincérlányoknak udvarolt, és akik úgy igazán tetszettek neki, mind fekete hajú lányok voltak. Persze bárkinek lehet egy esete (csak épp a telefonszámaikat is meghagyta). De nemrég (gyesen vagyok) felhívtam, hogy merre jár, és elmondta, hogy beugrott egy kávéra az egyik helyi bárba. Ma láttam meg egy fényképet a neten, hogy abban a bárban is fekete hosszú hajú a pincérnő. Szerintetek aggódnom kéne?

2013. júl. 18. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Kéne.
2013. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi fekete hajú nő van, hogy akkor reggeltől-estig aggódhatnál, soha ne aggódj, ne faggasd őt, ne féltékenykedj és ne nézz utána, hanem tegyél meg mindent azért, hogy a kapcsolatotok rendben legyen.
2013. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Talán öltözz be néha otthon is pincérnő-ruhába, biztos az a fétise.
2013. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Aggódj.
2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is hasonló. :D De ha igazán szeret, nem csal meg.
2013. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!