Segít a menyed?

Figyelt kérdés
Olyanokhoz szól a kérdésem, akiknél ott lakik a menyük vagy ha nem is lakik ott akkor sok időt tölt náluk. Segít valamit a házimunkában? Elvárjátok ezt vagy sem?
2013. júl. 16. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Majdnem 1 évig nálunk éltek a fiamék, a menyem segített amiben tudott. Ő szivesen főzött stb. Nem lett rákényszerítve szívesen csinálta. Ezért hálás voltam nagyon.
2013. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen és el is várom, mint ahogy ha baj van én is segítek.
2013. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Habar en meg nem vagyok a baratom anyukajanak a menye, mikor naluk vagyok es megker felseprek, elmosogatok, vagy segitek megetetni a tyukokat, ilyenek. Szeritem ha valakik egy haztartasban elnek, az a minimum, hogy amiben tudnak segitenek, foleg ha nekik nem is terhes a dolog, mert vegulis nem szallodaban vannak. Egyebkent cserebe" en is elvarom ugymond a baratomtol, hogy ha en takaritok itthon asszisztaljon :)
2013. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyóséknál ha vagyunk, ő főz, de én terítek meg, leszedem az asztalt, elmosogatok.
2013. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anyosomnál élek 7 hónapja.Soha nem kért meg semmire,és nem is várja el,de mindig én vasalok,vagy éppen elmosogatok.Ha szabadnapos vagyok akkor megfőzők.Szerintem alap.
2013. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal nem vagyunk házasok, és nem is lakok náluk, viszont rengeteg időt töltök náluk, és igen, segítek. Sokat. Felsöprök, elmosogatok (nem tűnik nagy dolognak, de amikor már a föld is tele van koszos edényekkel, akkor elhihetitek, az), lemosom a tázhelyet, ilyesmi.

Nem kérnek, de ha nem csinálnám meg, nagyon nagy kupi lenne, azt meg utálom, ezért inkább elvégzem ezeket a munkákat.

2013. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!