Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a sógorotok...

Mit tennétek, ha a sógorotok eléggé méregetne titeket?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal. Neki van egy lánytesója illetve annak a férje. Észrevettem, hogy amikor együtt vagyunk a sógor igencsak méreget engem, mindig néz, olyan tipikus nézéssel, eléggé zavarba ejtően. Eddig nem mondtam senkinek, de tegnap már nem bírtam, a páromnak megjegyeztem, hogy kicsit már zavaró, ahogy állandóan néz. És igencsak meglepődtem, mert a párom is azt mondta, hogy ő is észrevette már ugyanezt. Mondtam is a páromnak, hogy ne szóljon senkinek, mert én nem akarok családi balhét. Viszont a párom meg azt mondja, hogyha ez így megy tovább, ő nem bír elmenni mellette szó nélkül. Ti mit tennétek? Szólnátok vagy sem?
2013. júl. 16. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasik helyre tudják tenni egymást anélkül, hogy balhé lenne. Nekik valahogy mások a szabályaik, mit a nőknek. A nők katasztrofálisak.
2013. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak szeretnéd kislány.
2013. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te lényegében megtetted már azt amit itt vársz, hogy mondjanak, szóval már nem tokmindegy ki mit mond erre?
2013. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem lennék a helyedben, vigyázz az illetővel, lehet, kissé agresszív fajta. Az a tipikus falu bikája effektus, bejutottál a territóriumára, és le akarna gyűrni.

Az ilyeneket jobb figyelmen kívül hagyni, azt várja Tőled, hogy meghunyászkodj, vagy nem is tudom.

Sajnos lesz ennek folytatása is, azt tanácsolom, próbáld elkerülni őt. Velem is volt ilyen, én a párom apjával voltam fasírtban eleinte, de szerencsére jól tudtam kezelni a helyzetet, és jóban lettünk.

Vagy közeledj hozzá, ha nem megoldható kerülni őt, és próbálj vele beszélgetni, barátkozni.

2013. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem minden kép le kellene ülni a sógival és párjával együtt megbeszélni ezt !
2013. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerüljétek a társaságát, másra pazarolja az "olyan tipikus nézését".
2013. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis, a párod beszéljen a sógoroddal - de ne balhé legyen rögtön meg ráugrás, hanem higgadtan, de határozottan mondja meg neki, hogy zavaró, hogy folyton bámul. Ha értelmes a sógor, megérti, ha tovább folytatódik az egész, akkor meg erősebben kell hozzáállni, mert ki tudja, mi lehet belőle. Néha a családi balhé elkerülhetetlen, hacsak nem akarsz szenvedni életed végéig vmi bunkótól.
2013. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!