Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok odamenni. Mit tegyek?

Nem akarok odamenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta, hogy el kell menjek a keresztlánya szülinapjára, de én nem akarok mert nem csípem azokat az embereket. Mondtam neki, hogy menjen egyedül de hallani sem akar róla. Hogyan érhetném el, hogy ne kelljen mennem?
2013. júl. 16. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra tervezel vele, akkor el kell menned ilyenekre. Bizonyos dolgokat ki kell bírni. Én is nagyon nehezen viselem a férjem családját, de évente 3-4x muszáj odamenni. Ha meg nem, akkor mit töröd rajta magad?
2013. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Évente 2x 3x? Náluk havonta van valamilyen buli és mindre el kell mennem mert ha nem megyek akkor megszólnak, hogy talán büdössek vagy mi van.
2013. júl. 16. 09:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy vettél be gyógyszert, azt hiszem, az Algoflex után 6 órán át nem lehet másik szemet bevenni, meg keverni se lehet. Mondd, hogy azt vettél be.
2013. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sztem azt beszéld meg a pároddal, hogy abban az esetben mész vele, hogy az első pillanatban fordultok is vissza, amelyik részeg rokon kóstolgatni kezdi a másikat, mert te nem állatok között szeretnél lenni, hanem emberek között. És lehet, hogy még kéne ezt a rokonságnak is mondani, mert akkor legalább nem gondolják azt, hogy ők teljesen normálisak, te meg vmi úrilány, akinek csak az a baja, hogy büdösek.


De azt a kérdést én is feltenném itt, hogy ha ilyenben nem egyeztek meg, meg nem látja, hogy neked miért rossz ez az egész (jogosan, megjegyezném), akkor miért vagytok mégis együtt? Néha a de annnnnnyira szeretem nem elég, ha nem akarsz később idegileg összeroppani.

2013. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekik ez természetes, hogy isznak és utánna megy a balhé. A páromnak anyiban igazat adok, hogy ha már vele élek akkor illik elmennem a családi összejövetelekre. Csak nem akarok.
2013. júl. 16. 10:10
 16/19 A kérdező kommentje:
A múltkor például az történt, hogy az apósom hozzávágta a sógorom sógorához a sörösüveget persze az leesett a földre és a felpattanó üvegdarab az én lábamat vágta el.
2013. júl. 16. 10:15
 17/19 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek a sógoromékhoz menni (a sógorom, a sógornőm és az ő családja elég érdekes), de kibírok néhány alkalmat egy évben, és megpróbálom kihozni belőle a legjobbat, jól érezni magam.

Egyébként ha a pároddal hosszútávra tervezel, szokj hozzá a gondolathoz, hogy jár vele a családja is. Úgy akarsz vele élni, hogy állandóan ezen megy a vita?

2013. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
És legközelebb mi fog történni? Véletlenűl belém szúrják a kést?
2013. júl. 16. 10:21
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy sörösüveget dobálnak egymáshoz már nem piskóta. Nem hiszem el, hogy ha együtt éltek a pároddal nem tudod neki megmondani, hogy konkrétan attól félsz, hogy egyszer valamelyikőtöknek valami baja esik. Biztosan ő sem akarná ezt, ha szeret. Hosszú távon muszáj lesz kitalálnotok, hogy mi legyen. Ennyi stressz így is úgy is tönkre teheti a kapcsolatotokat akkor meg minek átélni?
2013. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!