Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam 12 éves, apám azt...

Elmúltam 12 éves, apám azt akarja, hogy hozzá kerüljek (most anyámnál élek). A bíróság engem is kihallgat, ha azt mondom, nem akarok odamenni, attól dönthet úgy a bíróság, hogy apámnak ad?

Figyelt kérdés
Nagyon remélem, hogy nem...
2008. jan. 31. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukáddal élsz, és nincs semmi gond (minden rendben a kapcsolatotokkal, és viszonylag jók az anyagi körülményeitek) és meg is mondod a bíróságon, hogy te semmiképpen nem akarsz az apukáddal lakni, akkor nem adhatnak az apukádnak. Nyugi, szerintem nem lesz semmi gond :)
2008. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2008. jan. 31. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
viszont nézik a keresetet is, hogy anyukád mennyit keres és képes lenne e eltartani téged, ugy hogy még tanulsz iskolába jársz meg e van a havi annyi keresete hogy elbirjon tartani mert ha nincs illetve van de abiroság apukád életkörülményeit jobbnak tartja akkor viszont odaitélnek neki, ezért van hogy egy csomo gyerek elszökdösik otthonrol, mert nem ahhoz a szülöhöz itélik a gyereket, de szeirntem ha nálatok az anyagi körülmények rendben vannak akkor bizotos maradhatsz anyukádnál.
2008. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az anyagiakkal nincs baj, apám szerint a 'szellemi fejlődésemhez nincsenek meg a körülmények'. Szerintem meg akkor nem lesznek, ha odakerülök!!!
2008. febr. 7. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de szerintem csak azért akar édesapád, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie.
2010. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!