Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok odamenni. Mit tegyek?

Nem akarok odamenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta, hogy el kell menjek a keresztlánya szülinapjára, de én nem akarok mert nem csípem azokat az embereket. Mondtam neki, hogy menjen egyedül de hallani sem akar róla. Hogyan érhetném el, hogy ne kelljen mennem?
2013. júl. 16. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2-3 órát szerintem simán ki lehet bírni.
2013. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Hasmenéssel vond ki magad. ha másképp nem megy.

Egyébként milyen hülye dolog hogy köteleznek arra hogy olyan emberekkel találkozz akiket nem szeretsz. Mi a párod, valami őrmester, vagy szülőd?


Tegyük hozzá azért egy keresztlánynak egy évben egyszer van szülinapja, tehát egy évben egyszer kell kibírnod, ha mésgis meggondolnád magad.

2013. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A buli hajnalig fog tartani. Isznak, veszekednek stb.
2013. júl. 16. 09:12
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Akkor marad a hasmenés...

A pároddal meg ideje lenne leülnöd megbeszélni, hogy mit jelent egy kapcsolat....

2013. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
2-3 órát maradsz, majd szomorúan konstatálod, hogy migrénes fejfájásod van, nem vette ki a gyógyszer sem, maradnál szívesen, de nem akarod elrontani a lány szülinapját, így megköszönöd a vendéglátást és eljössz.
2013. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Adnának gyógyszert, nem tudnék tőlük megszabadúlni. A párom haragudna ha miattam haza kellene jönnünk. Nem tudom mit tegyek?!
2013. júl. 16. 09:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírható, pláne mivel nem sűrűn van ilyen. Nekem félévente kell kibírnom 2 napot, és én sem csípem azokat az embereket, mégsem esik azért ennyire a nehezemre. Valahol érthető, hogy így állsz hozzá, viszont az ő családja, és szeretne velük lenni egy estét, és szeretné, ha TE is vele mennél.
2013. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mennék én ha nem lenne ivászat után balhé.
2013. júl. 16. 09:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyenben nem tudtok egymással megegyezni, nem nagy jövöje van a kapcsolatotoknak. Mi a f-sznak vagytok együtt?????
2013. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én nem akarok menni de őneki muszáj.
2013. júl. 16. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!