Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy bűn, ha...

Tényleg olyan nagy bűn, ha egy anya beleegyezik hogy a gyereke az apjával éljen?

Figyelt kérdés

A fiú 14 éves, szeptemberben abba a városba megy középiskolába, ahol az apja él és természetesen hozzá is költözik.


Egy ismerősömről van szó, nagyon sokan megszólják a háta mögött hogy minek kellett neki gyerek, hogy bírja ki 2 hétig a gyereke nélkül, milyen anya az ilyen stb. Én próbáltam megvédeni, hogy mi értelme lenne ha albérletbe menne vagy koleszba, de le lettem hurrogva hogy akkor nem kell abba az iskolába íratni.


Ti mit gondoltok?


2013. júl. 15. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, az ősanyák pattognak ennyire, akik szt egy anyának csak a gyereke körül kell, forogjon az élete, és ha nem ragaszkodik hozzá annyira, hogy elengedi, akkor szar anya. Na, az ilyenek véleményét kell telibeszarni, és csak a srác érdekét kell nézni. Nehogy már ilyen hülyék miatt érezze magát az anyuka értéktelennek, amikor ő gondolkodik jól...
2013. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!