Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A én pasim, anyám pasija is?...

A én pasim, anyám pasija is? Vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Anyám ki nem állhatja a pasimat. Ennek ellenére ott lakik nálunk, mert "megsajnálta". Dolgozik rendesen, jól is keres, de nem tudja beosztani a pénzét, mert az anyja ellopkodja, és elissza. Ezért anyám mondta, hogy odaköltözhet hozzánk, ha akar. Ez meg is volt. anyám hozzá sem szól, látványosan utálja, mikor én is otthon vagyok, de volt már olyan, hogy váratlanul értem haza, és az én szégyenlős anyám ott leledzett a mi szobánkban alig valamit takaró hálóingben. Mellesleg anyám szégyenlős fajta, soha nem láttam fürdés után köntös nélkül. Azt mondta, hogy valamit megbeszéltek. Na de azt nem lehet, csak este? És levetkőzve? És amúgy ők nem is vannak beszélőviszonyban sem. "Kissé" kételkedem. Na de most mit tegyek? Küldjem vissza a Pasimat/pasinkat az anyjához? Vagy az is lehet, hogy csak én furcsállom a dolgot? De azóta nem engedem, hogy hozzámérjen, nem vagyok képes együtt lenni vele. Ha csak butaság, akkor hogy dolgozzam fel? Alapvetően nem vagyok féltékeny típus, nem akadok ki, ha beszél valakivel, vagy rá néz, vagy mit tudom én min szoktak még kiakadni. de ez nekem akkor is furcsa. Vagy mégsem?

2013. júl. 8. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Háááát, nekem is gyanús a történet....

Ezekre a kérdésekre ők mit mondtak?

2013. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta, hogy megbeszéltek valamit. A pasimat már meg sem kérdeztem, ha valami van, úgyis egyeztettek.
2013. júl. 8. 11:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg hogy volna-e kedve egy anya lánya szexhez...

Ha rábólint akkor dobd ki!

Ha meg nem akkor el ne felejtsd mondani hogy csak próbára tetted!!!!

2013. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy épp mosásban volt a köntöse, és pont ment volna aludni, mikor a párod kérdezett tőle valami életbevágóan fontosat. De a 3. válaszadó tippje elég jó ötlet.
2013. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi. De anyámnak van vagy 27 köntöse. Nem hiszem, hogy nincs neki 1 db, ami tiszta. ez anyám mániája. Köntös, hálóing, törölköző mindig legyen tiszta, és mindig legyen új, hogy kórházba kerül valaki, ne viseletes holmit vigyen magával.
2013. júl. 8. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Ki kell faggatni a pasit, lehet egyébként neki is kellemetlen a helyzet, nem tudja mit tegyen, ha anyád beállít a szobátokba egyszál semmiben. Engem is zavar, ha idegen pasik mászkálnak egyszál alsóban előttem. (Volt már rá példa) Ilyenkor próbálom nem észrevenni, de pl én mindig figyelmeztetem páromat, hogy ilyet ne tegyen húgom előtt, meg én is odafigyelek, hogy rendesen fel legyek öltözve. Mondjuk apósom, ha egyszál fecskébe mászkál, valahogy nem zavar (olyan szőrös, hogy a szőre öltözteti:D)

Mond pasidnak, hogy az ilyen helyzeteket próbálja meg kerülni, beszélgetést rövidre fogni, nyitvahagyni az ajtót, kitalálni, hogy valami más programja van, így fel kell függesztenie a beszélgetést, tartsa be a távolságot, ha anyukád közeledne, próbáljon hátrálni, ha konkrétan jelez, akkor konkrétan visszautasítani.

2013. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre furcsa. Én puhatolóznék azért még. És kicsit többször állítanék váratlanul haza, méghozzá a lehető legnagyobb csendben!
2013. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engeded, hogy hozzádérjen, akkor te már eldöntötted magadban, hogyan is értékeled a látottakat. Akkor meg miért ne küldenéd vissza a pasitokat az anyjához? (Ha mégsem kell neki visszamenni, mert az anyád olyan nagyon sajnálja, világos a kép. Ha szépen visszamegy, még utolag lehet tisztázni a dolgot nyugodtabb körülmények között.)
2013. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy egyik pillanatban így gondolom, a másikban úgy. Bizonytalan vagyok, így 2 álláspont között vergődöm. Nagyon remélem, hogy nem igaz, de félek attól, hogy mégis.És ha elküldöm, és mégis igaz volt, akkor egyszerűen költözik anyámhoz? De tényleg. Akkor mi lesz? Nem lenne gyomrom végignézni. Ezért nem léptem még semmit. Szeretnék megbizonyosodni..... vagy hagyjam a fenébe, és dobjam ki? És ha nem igaz? Ő az első pasim, 3 éve együtt vagyunk, szeretem őt.
2013. júl. 8. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha szereted, miért nem bízol benne? Ha úgy állsz hozzá, hogy "biztos úgyis egyeztettek", akkor annak nem sok értelme van.
2013. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!