Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A én pasim, anyám pasija is?...

A én pasim, anyám pasija is? Vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Anyám ki nem állhatja a pasimat. Ennek ellenére ott lakik nálunk, mert "megsajnálta". Dolgozik rendesen, jól is keres, de nem tudja beosztani a pénzét, mert az anyja ellopkodja, és elissza. Ezért anyám mondta, hogy odaköltözhet hozzánk, ha akar. Ez meg is volt. anyám hozzá sem szól, látványosan utálja, mikor én is otthon vagyok, de volt már olyan, hogy váratlanul értem haza, és az én szégyenlős anyám ott leledzett a mi szobánkban alig valamit takaró hálóingben. Mellesleg anyám szégyenlős fajta, soha nem láttam fürdés után köntös nélkül. Azt mondta, hogy valamit megbeszéltek. Na de azt nem lehet, csak este? És levetkőzve? És amúgy ők nem is vannak beszélőviszonyban sem. "Kissé" kételkedem. Na de most mit tegyek? Küldjem vissza a Pasimat/pasinkat az anyjához? Vagy az is lehet, hogy csak én furcsállom a dolgot? De azóta nem engedem, hogy hozzámérjen, nem vagyok képes együtt lenni vele. Ha csak butaság, akkor hogy dolgozzam fel? Alapvetően nem vagyok féltékeny típus, nem akadok ki, ha beszél valakivel, vagy rá néz, vagy mit tudom én min szoktak még kiakadni. de ez nekem akkor is furcsa. Vagy mégsem?

2013. júl. 8. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bonyolult lélek vagy! Ha igaz és költözik anyádhoz, akkor az miért rosszabb a számodra, mintha igaz és marad veled? Szerintem mondd meg neki, hogy ez eléggé kiboritott téged, szeretnél tisztába jönni magaddal, kéred, hogy egy ideig költözzön el. Azért hallgasd meg az ö verzioját is. Azt meg, hogy szereted és ezért mit gondolsz elviselni, feladni, neked kell eldöntened, tudnod. Volt már a vilátörténelemben ilyen osztozkodás is.
2013. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mire jutottál?
2013. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerencsés hapsi.Anya meg a lánya hmmmmm....
2013. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyíltan kérdezd meg a fiút is! Ne élj bizonytalanságban, mert az tönkreteszi az embert. Tiszta vizet kell önteni a pohárba. Aztán ha igaz, akkor vagy a fiú meg, vagy te mész albérletbe, mert ilyen körülmények között élni nem lehet. Anyukádon nagyon csodálkoznék,ha valóban köze lenne a lánya fiújához.
2013. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igaz volt, rajtakaptam őket. A pasit kidobtam, és már aznap éjjel egy barátnőmnél aludtam. Ez 2 hete volt. A volt pasi persze már ugyanott lakik: anyámnál.
2013. szept. 2. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!