Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy bűn, ha...

Tényleg olyan nagy bűn, ha egy anya beleegyezik hogy a gyereke az apjával éljen?

Figyelt kérdés

A fiú 14 éves, szeptemberben abba a városba megy középiskolába, ahol az apja él és természetesen hozzá is költözik.


Egy ismerősömről van szó, nagyon sokan megszólják a háta mögött hogy minek kellett neki gyerek, hogy bírja ki 2 hétig a gyereke nélkül, milyen anya az ilyen stb. Én próbáltam megvédeni, hogy mi értelme lenne ha albérletbe menne vagy koleszba, de le lettem hurrogva hogy akkor nem kell abba az iskolába íratni.


Ti mit gondoltok?


2013. júl. 15. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi. Ha mindkét szülő normális, meg tudnak egyezni, a gyerek nem szenvedi meg, miért ne?
2013. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezzel, h leugattak :D Tényleg annyira fölösleges albérletre költeni, ezt a pénz olyan szépen félre lehet tenni más dolgokra...Nah meg pláne az apjához megy nem egy idegenhez...Nem is értem az ilyen embereket, mi a franc bajuk van ezzel? o.O Áhh...Meg egyáltalán mi a francnak szólnak bele, mi közük van más család életéhez...Pff..
2013. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát egy anyának kell azért ragaszkodni a fiához,de mindenféleképpen a fiút kell megkérdeznia rról,hogy szeretne-e az apjával élni.Haza is tud a fiú járni,nem?:')


17/L

2013. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy 14 éves fiúgyereknek ez a legislegjobb megoldás. Pont most lesz abban a korban, amikor az apjára lesz szüksége, és egy fiúkollégium kész rémálom. Aki próbálta, az tudja.

Szerintem ha jó a viszony, akkor akár a heti láthatásban is megegyezhetnek a szülők, nincs ebben semmi rossz, ha lehetőségem lett volna, és is valamelyik szülőmmel éltem volna a kollégium helyett.

2013. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bűn, hanem a lehető legjobb választás.

Ha ott van jó iskola, ami megfelel és tetszik neki, akkor miért menne másikba?!

Gyerekként (16 éves lány vagyok) én is ezt a lehetőséget választanám, ha jóban lennék apuval.

2013. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
14 éves kortól egyébként is a gyerek dönthet róla hivatalosan.
2013. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne bűn?

Mi lány létünkre is apunál akartunk lakni, és így is lett. Hozzá kötődtünk jobban. Nincs ebben semmi, mindkét szülőnek egyforma esélyei vannak az elhelyezésnél is, és megegyezés esetén is bármiben meg lehet állapodni.


Hogy a gyereknek kihez alakul ki nagyobb kötődése, az sok mindenen múlik. Könnyen lehet, hogy az apához. Tényleg van ilyen.

2013. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nagy?


Nem, nagy bűn, semmilyen szinten nem bűn. 14 évesen pedig egy gyerek már dönthet önállóan. A tanulás az fiú érdekében van - egy jó anya tudja, hogy 14 éves az már nem piciuke, és egyre kevesebb szüksége lesz rá az életben, azaz szép fokozatosan a héttérbe szorítja magát.

Egy rossz anya pedig nem néz semmit, csakis a saját önző érdekét: pl. hogy két hétig nem vele imádott kicsi fia...és inkább egy olyan iskolába íratja, ami tönkreteszi a gyereket, nem segíti a képességei kibontakoztatásában, de akkor is legyen mellette a kisfia.


Na, akik megszólják a nőt, azok ilyen rossz és önző anyák, egytől egyig. Csak, hogy tudd.


Te ne védj senkit, és ne törődj azzal, hogy ki mit mond egy másik emberről annak a háta mögött. Az unatkozó és buta emberek különösen szeretnek sz&rt kavarni, ezért szólnak meg bárkit a háta mögött.


Mindig az adott embernek kell megvédeni tudni magát. Ha nem te vagy az, akiről szó van, akkor ne törődj azzal, hogy ki mit pletykázik a hátad mögött - de ha már téged támadnak, akkor tudj visszavágni, azaz védd meg magad.

2013. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Más sztori: egy faubeli elmondott minden fiatal minden r.ibancnak, aki házasság nélkül gyereket vállal. Most az unokája (19 éves) gyereket vár egy 40 éves pasitól, akit az interneten szedett fel, emiatt persze egyetemre se akar már menni. Most az a vénasszonynak az idióta, akinek nincs senkije.

Ez így működik a buta embereknél. Egyszerűen szellemileg csökkent agyúak az ilyenek.

Ja, másik vénasszony a környékről: szintén a sok r.ibanc...az ő 30-on felüli lánya meg végre összeszedett egy gyereket egy olyan pasitól, akinek már unokája is van, és külföldön dolgozik, havonta 1-2 napot van itt (akkor is csak pár órára, mert megy a másik családjához is). Eddig az ilyen nő r.ibanc, a gyerek meg zabigyerek, fattyú volt. Eddig minden kirándulásra elment, amit az önkormányzat szervezett, vagy az óvodásokkal, iskolásokkal (szokott hely maradni, régen a konyhán dolgozott az oviban). Ma már lenézően beszél a kirándulásra járókról, mondván, az a pénz máshova is mehetne (ja, az ő r.ibanc lánya nem kap a fattyúra semmit, nem tudom pontosan, miért).


Szóval a buta, hárpia emberek (főleg a nők) ilyenek. Nem kell velük foglalkozni. Tudom, nem egyszerű, engem is dühítenek, de tényleg csak ez a megoldás, mert megfelelni nem lehet mindenkinek. Biztos vagyok benne, hogy ha a gyerek más iskolába menne, amit esetleg nem szeret, az lenne a baj. Szinte hallom: "hát az a szegény gyerek nem tanulhat, amit szeretne, mert az anyja a szoknyája mellett tartja". Fix, hogy ez menne.

2013. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az Apa nem szülője, csak nemzője a gyermeknek, mert az Apa nem tudja ellátni, mert a gyermeknek mindhalálig az anyjára van szüksége, mert a gyermeket az anyjának szoptatni kell még!, mert a gyermeket csak és kizárólag az ősanyucija tud megvédeni a világtól..

Mert az anya már nem nő, mert az anya nem élhet igényei szerint, mert az anya nem vehet levegőt, ha a gyermeke 2 méter távolságnál messzebb van...

Nagyjából ezeket szokták a férfiakat taszító anyatigrisek mondani.

33F

2013. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!