Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Érdemes így élni?

Mit tegyek? Érdemes így élni?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, 2008 ban vettünk egy házat, mostanra oda jutottunk, hogy hiába minden nélkülözés nem bírjuk fizetni. Megvettük mert akartunk egy saját házat és, hogy valamit adhassunk a gyereknek ha meghalunk. De sajnos hiába utaljuk el a pénzünket utolsó fillérig a rezsit csak tologatjuk és nem marad ennivalóra, ruhára semmire. ( kevesebb a bevételünk mint a kiadásunk a megemelkedett törlesztők miatt)Én már nem akarok élni, a sok nélkülözés mindhiába volt mert elveszi a bank. Mit tegyek adjuk el/vegye el a bank és akkor ugyan albérletben élünk de marad élni is vagy küzdjünk még érte? Nemakarok vándorolni mint a cigányok egyik albérletből a másikba Annyira szerettem volna egy otthont, annyira.......
2009. okt. 19. 08:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia, ne haragudj, miert kellene vandorolnotok, mint a ciganyok? Tudod te azt, hogy kulfoldon mennyien elnek alberletben? Nem ciganyok am! A vilag minden reszen nagyobb %-ban elnek alberletben csaladok, mint Magyarorszagon. Ez csak Magyarorszagon eges, hogy valaki alberletben el. Akkor az mar nem is normalis ember, az mar cigany???

Ha nem tudjatok fizetni, akkor menjetek be a bankba, es kerjetek a szamotokra is legjobb megoldast! Ne dugjatok homokba a fejeteket, hanem cselekedjetek. Ha nem birjatok fizetni, felesleges magatokat tonkretenni egeszsegileg, idegileg, lelkileg.

Keressetek meg a legjobb megoldast. Aztan ha nem lesz sajat lakasotok, nem lesz. Masnak sincs.

Ha megoldottatok a lakasgondot, koltozzetek kulfoldre, hidd el fellelegeztek! Ebben biztos vagyok!:) Magyarorszag tonkreteszi a csaladokat, en is eljottem onnan, pedig nekem van lakasom ott. En kulfoldon elek alberletben. Es engemet ez abszolut nem zavar. Nem fogok felvenni 20 evre hitelt, hogy aztan mindenrol lemondjak az egesz eletben, csak, hogy legyen lakasom kint is. Inkabb lakom alberletben. Es nem vagyok am cigany!!!

2009. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom külföldön ez tényleg nem gond. De látod neked is van itt lakásod. Szivesen kimennék én is külföldre, de csak dolgozni kint nem laknék. És igazad van lehet albi lesz belőle, mert ezt a nélkülözést már nem lehet bírni.( ma elfogyott a párom gyógyszere de nem tudunk kiváltani másikat, kockáztatunk)És bocs a szófordulatért de felénk ezt így mondják.
2009. okt. 19. 18:33
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak...Tudom, milyen az, amikor az ember az álmaiért küzd, és egyszerűen nincsen kiút! Nem tudom, mi a helyzet az áthidaló kölcsönnel, próbálj tájékozódni. De az is lehet, hogy a bank is fel tud ajánlani vmi alternatívát, pl. halasztani.

Aki meg az albérlettel jön, nem normális. Én is éltem albérletben és annál rosszabb nincs! Valószínűleg azért propagandálja, mert ő is főbérlő. Akármikor kidobhatnak az utcára, nincs egy "pénzalap" sem, ha történne valami baj veletek. Ha csak lehet, tarsd meg a sajátot, bármi úton-módon. Arról meg nem is szólva, ki fizetget havi 40-50 ezret más zsebébe... Esetleg ha ti próbálnátok meg egy szobát kiadni?

2009. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bízz és ne add fől!Az isten ahova bárányt ad oda legelőt is ad!!
2009. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy ad legelőt is vagy elveszi a bárányt. A hit szép dolog, de sajnos enni nem tudsz belőle.
2009. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!