Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam?

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Tegnap távoli rokonok jöttek hozzánk vendégségbe. Megkértem őket illedelmesen, hogy vegyék le a cipőjüket, mert 5 napos a babám, és nem szeretnénk, hogy bármilyen fertőzést elkapjon.
2013. júl. 12. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltál az. Hozzánk nem jöhet senki az első hat hétben a nagyszülőkön kívül, akik nagyon sokat fognak fertőtlenítővel kezet mosni, mielőtt bármihez hozzáérhetnek. Te minimális jómodort kértél csak. Hozzánk be sem jöhettek volna!
2013. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alap lett volna, hogy megkérdezik, hogy le kell e venni a cipőt...
2013. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy illik, hogy ha vendégségbe megy valaki, akkor a házigazdák szokásaihoz igazodik. 5 napos baba ide vagy oda, még nem kúszik úgyhogy semmit nem fog elkapni, de akkor is meg szokás kérdezni, hogy levegyék a cipőt, ha nincs gyerek a háznál.
2013. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez szerintem alap dolog. Kinti cipővel nem megyünk az előszobánál tovább, ha van gyerek, ha nincs.
2013. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nálam ez volt mind a 3 gyereknél :


sima szappanos kézmosás - ezt a fertőtlenítösdit soha nem értem ...????

cipő : kaptak szoba papucsot vagy maradt a zokni (mondjuk nekem téli mind a 3 gyerek szal már csak a sár latyak miatt)

és bárki aki akar jöhetett hozzánk babát nézni :-)

ha ébren volt kézbe vehették ha aludt akkor nem


más szabály nem volt évi 3 alkalmat kibírok amikor jönnek :-)

2013. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Függetlenül gyerektől, nálunk mindig lekell venni a cipőt. Mondjuk 10 hós babánk is van, aki a földön csúszik mászik. Rokonaimnál is mindig ez a szabály.
2013. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem... ilyen kis babánál ez természetes. Kézmosás, cipő le, játékokat nem összetapogatni.
2013. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 napos babához be sen engedtem a rokonokat.

Négy nagyszülő és párom nővére jöhetett csak az első 6 hétben (ők a közeli rokonok),de ők is csak 1-2 órára jöttek két etetés között.

Többi rokon,barát,stb csak 6 hét után jöhetett,és előszobában mindenki átvette vendégpapucsra (jyskben vettem,több méreteben van),és egyből fürdőszoba kezetmosni,kisbabát ne fogossák össze koszos kézzel.

Ezt a szokás megtartottuk,most már kúszik,ne szedje fel senki koszos cipőjéről leeső darabokat.

2013. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!