Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A gyerekem apja szó szerint tönkretesz idegileg.

Egyszer azt mondja hogy felneveli velem a gyereket máskor meg hogy nemfogja otthagy engem utána nemtudja máskor meg szeret.

Most például lesesz*rja mivan velem ráadásul az anyja apaságitkér (pedig csak vele feküdtem le 19 vagyok)

Szóval hogy tudnák hatni az apára hogy a talpára ájjon? ő (21)


2013. júl. 10. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2013. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Add oda a vénasszonynak az apasági bizonylatot, hadd ugorjon ki a szeme
2013. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát most vagyok 38hetes terhes

2-es ez tetszett :) oda is fogom nyomni az orra alá majd

2013. júl. 10. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem tudsz tenni. Nem fog a talpári állni és a gyerekkel se fog foglalkozni... ez van. Hamarabb kellett volna gondolkodni.
2013. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-mas ne haragudj meg de szerintem már nem kell azom gondolkodni hogy mi lenne ha már megtörtén

csak tanács kéne és nem lehurrogni

2013. júl. 10. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért arra van esély, hogy az apa beleszeret a pici babába, és ragaszkodni fog hozzátok. Néha a férfiakon is kitör az anyai ösztön. Ne várj el tőle sokat, próbálj meg mindent megtenni, hogy harmonikus legyen a kapcsolatuk, akár együtt lesztek, akár külön.


A nagyit meg kerüljétek.

2013. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

Végülis nekem már az elég lenne ha biztos választ adna meg ha nem is marad velem de legalább a saját gyerekét ne taszícsa el

2013. júl. 10. 19:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!