Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol a férj is, feleség is dolgozik, és a háztartást teljesen a férj látja el?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Fordítva annál többet.
2013. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem, azért erről nincs szó nálunk, hogy ő csinál mindent. De a férjem éppúgy mos, főz, takarít, tereget, mosogat, mint én. Ma pl. arra keltem reggel, hogy korán kelt és mindent megcsinált. PEdig én most itthon vagyok, várandósan. Nem minden férfi használja ki a feleségét. Van, akinek természetes, hogy a háztartás közös dolog.


Szerintem az eltolódás egyik fél irányába sem igazságos.

2013. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kettőt is így hirtelen.
2013. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így van. A férjem egy vállalatnál dolgozik 8 órában, én táncos vagyok, kb. 10-kor kezdődnek a próbáim, ez eltart olyan 4-ig. A tanítványaim 5-re jönnek, ugyanoda, így nem is bírok hazamenni, ilyenkor eszek valamit. Gyakorlunk 7-ig, 8-ig. Ha szezon van, akkor majdnem minden nap előadásom van, ilyenkor csak ovisokat vállalok, őket 10-ig tanítom, hogy este színpadon lehessek. Ilyenkor ritkán vagyok a férjemmel. Szegényre marad a háztartás, nagyon kedves, megcsinál mindent kérés nélkül. Persze hétvégente, ha nincs külön programom, akkor van közös programunk és az a bevásárlás, takarítás. Nem főzünk otthon, a párom eszik bent, én nem is nagyon ehetek nehéz ételeket és amikor együtt tudnánk enni, már semmilyet. Egy hölgy jár hozzánk a nagyobb dolgokat megcsinálni hetente egyszer. 9 éve csináljuk így, lassan kiöregszek a színpadról, 36 leszek és szülni is szeretnék, tehát nagy változás fog bekövetkezni az életünkben.
2013. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ez a generáció még agyilag éretlen ehhez, de talán majd a következő...
2013. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. válaszoló! Nálatok azért más a helyzet, az időbeosztás miatt. Igaz, én nem fogalmaztam egyértelműen. Olyanokra gondolok, ahol mindketten ugyanannyit dolgoznak, és mindent a férj végez. Én híve vagyok a munkamegosztásnak, nálunk is némileg besegít a férjem, bár ő jóval többet dolgozik, mint én.van a családban egy ilyen házaspár, és most jön a baba. Csak eszembe jutott, hogy vajon ha meglesz a baba, hogy fog alakulni a munka otthon. És valójában ők az egyetlenek, akiknél ezt láttam.

Konkrétan

2013. júl. 10. 00:02
 7/8 A kérdező kommentje:
...nem tudom, hogyan alakul, ha meglesz a baba.
2013. júl. 10. 12:01
 8/8 anonim válasza:

7

Ha ennyire irányítani szeretnéd hogy mit csináljon a csávód akkor önbizalom hiányos béta hímet kellett volna választanod....

Szerintem Ő sem várná el tőled hogy a munkád mellett még mindent egyedülj megcsinálj, neked sem kéne tőle....50%-50% korrektebb lenne, bár tudom hogy sokkal jobb TV-t nézni mint füvet nyírni

2013. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!