Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néztem rám úgy, mint a...

Miért néztem rám úgy, mint a véres késre anyósomék?

Figyelt kérdés

Mielőtt kérdeznétek,párommal egy véleményen vagyunk!


20-on évesek!


Szóba került a gyerekvállalás,kijelentettem,hogy biz én 5-6 évig nem gondolkodom ilyenen,és nem is érzem úgy,hogy kéne......



2013. júl. 8. 20:33
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
75%

Ó,ó...milyen szépen lepontoztatok - mi a helyzet, bunkó válaszolók, valakinek az elevenébe tapintottam :D?


Igenis a kérdező nem érdemelte meg azokat a válaszokat, ti (mindenki tudja kikre gondolok) sokkal primitívebbek voltatok vele, ill. ti azok voltatok, ő meg nem!

Erős a gyanúm, h volt itt keserű anyós is........ :-)


Normális választ meg nem tudtok adni, amivel a kérdezőnek legalább valamelyest segítettetek volna.

2013. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

"Erős a gyanúm, h volt itt keserű anyós is...... :-) "


Több mint valószínű :)

De van akinek a kötekedés okoz kielégülést/élvezetet.....

Hát akkor jól van :)

2013. júl. 10. 00:29
 43/52 anonim ***** válasza:
30%

nemeske.. nem volt egy óriási probléma - azonkívül, hogy egy képzavaros véres késre nézés felmerült. Nem akar gyereket és az öregek unokát szeretnének, de semmi beleszólásuk - ez egyértelmű, nem kérdés.


Amúgy meg a rohadt túlnépesedés miatt, ami az egész világ iszonyatos gondja, jobb is, ha nem lesz gyereke, de most ezen mi itt mit örvendezzünk?

2013. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Értjük 69%-os!


de "Honnan tudjuk? Lehet, hogy úgy nézel, ki mint egy véres kés? Képet kérünk!" ennél kicsit jobban, igazán megerőltethetted volna magad válaszadás terén.....nem kötekedésből :)

2013. júl. 10. 11:59
 45/52 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért,lehet velem van baj,de mi köze a problémának ahhoz hogy hogy néz ki a kérdező.......


Tényleg nem volt semmi baj,csak épp szinte senki sem adott egy normális választ sem pár emberen kívül.....

2013. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
68%

69%-os, láttam én má itt piszlicsárébb problémákat is, aztán mégis tudott a banda normális válaszokat adogatni.


Ha szerinted jelentéktelen volt a kérdés (magad mondtad), akkor minek írsz? Ha engem valami nem érdekel, nem írok rá és kész. Lehet mégis igaza van a kérdezőnek, h némelyek unatkoznak, rossz a kedvük, aztán itt rendezik le a frusztrációjukat. Ilyen tekintenben ezeknek kimondottan kapóra jött, h a kérdező berágott, legalább kiélvezhették a helyzetet - kérdező, örülj inkább, néhány embernek jobbá tetted a napját:DDDD


És amúgy meg nem a véres kés vagy véres rongy problematikája volt kiírva kérédsnek.

2013. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

"És amúgy meg nem a véres kés vagy véres rongy problematikája volt kiírva kérédsnek."


De mit nem értesz?


Valamibe csak bele kellett kötni,ez egy jó indok volt.....

2013. júl. 10. 12:32
 48/52 anonim ***** válasza:
68%

Ja, amúgy meg ha úgyis lenne, h nem akar gyereket (mondjuk szerintem nem ez a helyzet, szerencsétlenül fogalmazott, de gondolom veletek még soha olyan nem történt, mert ti ugye tökéletesek vagytok), akkor mi van?


Tételezzük fel, amit te mondasz: nem akar gyereket, és??! Nem az egyetlen ember a világtörténelem során. Én személy szerint nem értek egyet velük, mert szerintem az élet egyetlen igazi értelme és öröme, de nem vagyunk egyformák.

Szerinted viszont: adott egy nő, aki nem akar gyereket. Erre te sunyi módon odaszúrod, h: és szerinte az anyósának ehhez semmi köze.

Ezzel nyilvánvalóan azt akarod mondani, h igenis anyósnak van hozzá köze - hát, hadd mondjak neked valamit: nincs hozzá köze! Ha egy nő nem akar szülni -amit hangsúlyozom, én magam sem értek meg- akkor nem hiszem, h az anyós PARANCSÁRA mégiscsak kellene neki. Te hol élsz? Te talán engednéd ilyen mértékben beleszólni az életedbe az anyóst?


A másik viszont, hogyha tényleg így lenne (te sem voltál ott, meg én sem, nem hallottuk, mi történt), meg tudnám érteni, ha onnantól anyós igyekezne a fiát mmásfelé irányítani. Sőt, ez az egyetlen valós állapot, amiben megérteném az anyós törekvéseit, nekem sem tetszene, h a gyerekem saját gyerek nélkül élje le az életét (ha nem muszáj) és ezzel megfossza magát egy olyan örömforrástól, amit mással nem tud pótolni.


De áruld el, honnan jött elő, h nem akar gyereket?

".....kijelentettem, hogy biz én 5-6 évig nem gondolkodom ilyenen, és nem is érzem úgy, hogy kéne...."

Itt hol van az, h nem akar gyereket soha? És vedd észre az első mondatot is: egy véleményen vannak a párjával, akinek szerintem ebbe a kérdésbe azért talán nagyobb a beleszólási joga.

Kicsit előnytelenül fogalmaztad meg, de erre írtam, h máskor ne így, kicsit rafináltabban, kedvesebben, és nem fognak rád furán nézni.


23 éves, 6 év múlva 29 - azért láttam már olyat, h valaki ennél is késöbb vállalta az első gyerekét - szóval végképp nem értem, h miért akartátok megenni.

2013. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
20%

véres kés, véres rongy, teljesen mindegy, a kettő ugyanarra akar kilyukadni. Ebbe minek kell belekötni??

Tipikus ostoba, buta magyarok vagytok, lehet nyugodtan lepontozni, nem érdekel az sem. A kérdező feltett egy kérdést, és NORMÁLIS választ vár rá, hiszen ezek a dolgok többünknél előfordulnak, tipikus anyós-meny viszony.

Ha nem tudtok rendesen válaszolni, akkor kár a karaktereket is pazarolni,


Kedves kérdező, nekem konkrétumok kellenének, hogy hogyan viselkednek veled az anyósék, egyébként én is huszonéves vagyok egy huszonéves pasival!

2013. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
79%

44 vicooltem, meleg van.

De: ha a párod sem akar kölköt (mint azt említetted volt) - akkor reá is úgy néznek, mint véres késre-rongyra??

Vajon. Vagy zsíron vagy olajon.

Mert ha nem, amint megint neheztelőn néznek reád (jaj,de jó, ez szebb mint a késes) akkor jegyezd meg,' a kedves fiatok nem akar gyermeket - én meg alkalmazkodom'.

Ettől leesik majd az álluk, hogy kereshetik egész este.

Nem tudják, hogy az állam én vagyok.

2013. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!