Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néztem rám úgy, mint a...

Miért néztem rám úgy, mint a véres késre anyósomék?

Figyelt kérdés

Mielőtt kérdeznétek,párommal egy véleményen vagyunk!


20-on évesek!


Szóba került a gyerekvállalás,kijelentettem,hogy biz én 5-6 évig nem gondolkodom ilyenen,és nem is érzem úgy,hogy kéne......



2013. júl. 8. 20:33
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
72%

Milyen kis idióta p@csök járnak már ide válaszolgatni!

Azért nézhettek rád úgy,mert nem úgy csinálod/csináljátok ahogy ők elképzelték és lehet régimódúak is.

2013. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

ma 22:48


Szia!


Végre már egy értelmes válasz!

Gondolom a többiek unalmukba tévedtek ide :D

2013. júl. 8. 22:56
 23/52 anonim ***** válasza:
49%

Nem ismerem a háttért az életeteknek sajna igy nehéz jót válaszolni.Alapból milyen?Kedvel téged az anyósod?Mindig beleszól a dolgokba?

Ahogy irtam feljebb,először ez a két opció jutott eszembe erről a helyzetről:)

2013. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
73%
A kifejezés véres rongyra, nem késre.
2013. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

Jó írjátok be a googléba + felénk így is használják!


De amúgy meg ez volt a kérdés?

Már nem azért?


Elég szerencsétlenek vagytok ti.....

2013. júl. 9. 00:10
 26/52 anonim ***** válasza:
27%

Szerencsétlenebb vagy te minálunk sokkal jobban....

Aki egy ilyen kérdést kirak, és ha megkapja a válaszokat, akkor meg kiakad. El is hiszem, hogy utál az anyósod, Én a helyében azt sem engedném, hogy a küszöbömet átlépd!

2013. júl. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
78%

Nem neked kell ezt lejátszani vele, hanem a párodnak...


Nlunk is ez megy, múltkor kicsit eleresztettem magam, és nem csak hallgattam bölcsen, hogy akkor csak abba hagyja...azőta nem hozta szóba...

Egy ideje minden alkalommal felhozta, hogy mikor lesz már unokája...

Tudni kell, hogy mi házasságban szeretnénk majd vállalni.

Ezt elmondtunk..

Akkor jó de mégis..lszúrós szemmel hallgattam, majd mondtam, hogy akkor, amikor majd házasok leszünk és úgy gondoljuk...


Jah mindennek a pikantériája, hogy akkor még nem voltam menyasszony, és munkanélküli is vagyok. Hogy vállalnék gyereket, amíg nincs munkám?


És akkor, hogy az én szüleim nem emlegetik?

Mondom nem mert apu még nem akar unokát, hiszen még 50 éves koráig isvan pár éve...

Nh akkor jött, hogy miért vannak ilyen fiatal szüleim (mert természetesen biztos befolyásolni tudom a korukat.

Nah akkor szóltam be mégegyszer, hogy neki pedig van a páromnál 6 évvel idősebb fia is, onnan már lehetneideális korban vállat gyerek (34 éves, de soha nem akar gyereket a sógorom)

Nah ekkor hallgatott el,. Viszont amikora házasságiszándékunkat bejelentettük akkor sem hozta l, inkább sértett volt vagy nem is tudom, hogy hova sietünk..

Ki érti ezt?

Jah mi 26 évesek múltunk, és 5 éve együtt 3,5 éve együtt élünk..


Ha a párod egy véleményen van veled akk ne foglalkozz az egésszel...



Amúgy ha náluk laknatok akkor sem szólhatna bele, nehogy már ő mondja meg mikor vállalsz gyereket, mert az ottlakás általában egy albérletnek felel meg, te fizetsz mindent magad után, akkor hiába ő építette nincs ebbe beleszólása...sok dologban van, de ez pont e, egy olyan, kb, mintha ő mondaná meg mikor házasodhattok



Nálunk is véres rongy:):):) meg is lepődtem, mert ilyen formában még nem hallottam ezt a mondást...

2013. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
66%

(A véres kés a radványi sötét erdőben van, Bárczi Benőben. Igaz, tőr az is, és csak akkor vérzik, mikor jön Kund Abigél)

[link]

De ha egyszer úgy néznek rá, akkor úgy néznek és kés. Vagyis kész.

De, hogy ne csak offoljak: Felőlünk lehet akár 50 év múlva is gyereketek, nekünk mindegy.

2013. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem a problémát! Most rákérdeztek a gyerekre, és ti mondtátok, hogy még nem? Erre ők, semmit sem szóltak, csak -szerinted- csunyán néztek?

Talán, nem is csunyán, hanem csalódottan?

Mért probléma ez? Ha meg jönne a gyerek, ők meg nem örülnének, akkor meg az lenne a baj?

Én ugy látom, hogy nem ez az igazi probléma, mert barátod szülei bármit csinálnának, neked ugy sem tetszene!

Végül is mit szeretnél, hogy viselkedjenek, mit mondjanak, hogy az neked is megfeleljen?

Erre most tényleg kíváncsi vagyok, nem költői a kérdés!

2013. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Konrétan elkezdték mondogatni,hogy a párom unokanővére

19 évesen szült,(anyós keresztlánya),akit vert a férje,elváltak....meg ennek az ismerősnek van már gyereke,annak az ismerősnek!


Erre mondtam hogy engem ez nem érdekel,én nem akarok gyereket,főleg szerintem tizenévesen nem kéne gyereket vállalni,és baromira nem érdekelnek ismerősök,rokonok!

2013. júl. 9. 11:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!