Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néztem rám úgy, mint a...

Miért néztem rám úgy, mint a véres késre anyósomék?

Figyelt kérdés

Mielőtt kérdeznétek,párommal egy véleményen vagyunk!


20-on évesek!


Szóba került a gyerekvállalás,kijelentettem,hogy biz én 5-6 évig nem gondolkodom ilyenen,és nem is érzem úgy,hogy kéne......



2013. júl. 8. 20:33
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

ma 11:22


Ne haragudj,de olvastad a beszólásokat,a ri..bancozgatásokat?


Szóval az én stílusom a borzasztó??

2013. júl. 9. 11:25
 32/52 A kérdező kommentje:

"Nagyon nem szeretnék, ilyen menyet, bár biztos nem is lesz, mert az én fiaim, azt ilyen nőket messze elkerülik."


Én se szeretnék ilyen anyóst!!

Ezt elhiheted nekem!

2013. júl. 9. 11:26
 33/52 anonim ***** válasza:
85%

Én is véres késnek ismerem.

Na mindegy.

Akárki akármit mond, a gyerekvállalás egy intim dolog. Ha sokszor rá van kérdezve, sokan úgy érezhetik, hogy a hálószobájukban turkálnak.

Kérdező: leszarom tabletta kettesével. Ezen az oldalon és a valóságban is tökéletesen működik.

Tök mindegy mit mondanak, nem tudják beléddumálni a gyereket.

Én korán szültem, nálunk az infónéni kíváncsiskodik, hogy mikor jön a második gyerek (23 éves vagyok. Szerintem ráérek.) Egyszer elcsípett a boltban, hogy ő azt hallotta(találta ki) hogy én nem is lehetek terhes, mert elszúrták a császáromat. Mindezt jó hangosan, a reggeli forgalomban. Én hasonló hangnemben: és Marika néni, a Tibi bácsinak áll még a zászló? Hüvelyszárazság van? A néni paradicsomszínt utánzott és meg folytattam: Marika néni, a kérdése pont ennyire intim. Mintha a bugyimban turkálna. De elárulom magának, hogy nincs semmi baj a fogamzóképességemmel, csak egyenlőre nem akarunk még egy gyereket.

2013. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
22%

Hát igen!

Zöld kéz csak annak jár, aki elítéli az anyóst és 100 %-ban egyet ért a kérdezővel.

Kedves kérdező, azért az élet nem fekete-fehér és kérlek, ne dőlj be sok "egyetértőnek", ha egy anyós unokát szeretne, és uram-bocsá- rákérdez, attól még nem rossz ember.

2013. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

ma 12:11


Nem érted,ugye?


Én a sok bunkó,megkeseredett,vagy csak szimplán kötekedni vágyó embernek nem dőlök be :)


Itt nem az a probléma,hogy elmondta a véleményét,hanem hogy rám zúdította,hogy(látom mennyien értik):


"És ott van a Krisztike,tudjátok a szomszédból,na ő már 17 évesen szült (követendő példa.....igaz!),meg a Marika,neki már kettő is van,tudjátok,a xy párja Meg én már 18 évesen összeházasodtam az urammal!"


Nem azért,de nekem mi közöm van ahhoz,hogy a marika,a krisztike,meg az utca végén lakó XY,mikor,hányszor,mennyi gyereket szült,mikor ment férjhez???


És ha ezt így el is mondom neki,hogy "Erzsi néni,ne tessék haragudni,de ez engem nem érdekel,és nem ismerem ezeket az embereket,de mi még nem gondolkodunk ezen a témán...."


Akkor én vagyok a sz..r,szemét bunkó nő,aki tapló az anyósávval....hmmmmm értem!

Maradjak csöndben,és ne pattogjak!


Komolyan!

Amúgy ti mit gondoltok magatokról,hogy ennyire osztjátok az észt?

2013. júl. 9. 12:28
 36/52 anonim ***** válasza:
54%

"És ha ezt így el is mondom neki,hogy "Erzsi néni,ne tessék haragudni,de ez engem nem érdekel,és nem ismerem ezeket az embereket,de mi még nem gondolkodunk ezen a témán...."

Ha így mondtad el, akkor azzal szerintem semmi gond, DE eddigi hozzászólásaid alapján Te nem ezt a stílust preferálod.

2013. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

ma 12:58


Ne haragudj már!


De én a válaszokra reagáltam,amik elég szánalmas stílust képviselnek!

És!

Ezek idegen emberek,persze hogy vissza reagálok,és megvédem magam......nyilván ismerősökkel,rokonokkal nem

így társalgok,de nyilván akik ismernek,nem is így kommunikálnak velem.....nem egyértelmű??

2013. júl. 9. 13:04
 38/52 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarsz akkor ne szülj. Anyósnak semmi köze hozzá. Ennyi.
2013. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
76%

Ne törődj velük kérdező, hatalmas bunkó némely válaszoló. Nem voltál buta, nem vagy pattogó r...nc - aki így beszél egy idegen vkvel, úgyhogy az nem szolgált rá, hát, nem is tudom, talán gondolkodjon el kicsit maga felől. Kiírt egy kérdést, erre ti alpári módon beszólogattok (aki beszólogatott, mert érdemi választ nem sokat láttam) és még nektek áll feljebb, ha megvédi magát. cccc

Vagy nem tudom, lehet volt itt pár régimódi anyós is aki itt élvezi ki magát és adagolja meg a menyecskéket, vagy vmért savanyú a szőlő némelyeknek.


Butaság lenne ezért szakítani, nem anyóst választottad, és ha tetszik, ha nem itt a nagyon fura kasztnak: nem az anyósod véleménye kell, h elsődleges legyen számodra. Ha közös életet, és jó életet főleg, akarsz magatoknak, akkor anyóssal jóban kell lenni, de ehhez ő is szüksége.


Ha zavart, ahogy nézett, miért nem kérdezted meg, mi a baj? Szerintem ne mondd így, h nem akarsz gyereket, mert ha az én menyem lennél, nekem sem tetszene. Egyébként ez a jobbik eset, mert akkor legalább szeretnek, ha nem szeretnének anyós pezsgőt bontott volna - na, az szerintem rosszabb lenne :-). Mondd, h egyelőre nem szeretnétek, mert még terveitek vannak, próbálj meg velük, mint barátnővel beszélgetni, h hogy is képzelietk el az életeteket (annyit mondasz el, amennyit jónak tartasz).

Az anyós nem a gazdád, nem vagy köteles az ő ízlése szerint élni - majd megnézném az itt förmedezőket, biztosan úgy élnek/éltek, ahogy anyós akarta, pontozzatok le nyugodtan, de ez a fajta még meg is veri az anyósát, ha szólni mer vmt :-).


Igyekezz jó, barátságos kapcsolatot kialakítani a párod családjával, akkor lesz jó életetek együtt. Szerintem erre adottak a feltételek, mert én nem érzem úgy, h anyós ellenséges lenne veled, próbálj meg finoman fogalmazni legközelebb, nem kell konkrétumot mondani, pl ebben a helyzetben: úgy tervezzük, majd pár év múlva :-). Egy kis rafinéria mindig célravezetőbb :-).

2013. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező az emberek ostobák, és azt hiszik joguk van ítélkezni meg beszolni. Ez van sajnos. Senkinek semmi köze az életetekhez az anyósodéknak sem.
2013. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!