Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz találni egy...

Miért olyan nehéz találni egy nőt aki szülni is akar?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

:) sosem akartam házasságot és gyereket...majd megismertem a férjemet és összeházasodtunk 1 év múlva...

majd terhes lettem és szültem...még egyszer...és még egyszer...:)

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy bár sosem akartam gyereket, mégis van 3. De ha nem a férjem lenne mellettem valószínűleg még ma sem akarnék gyereket!

2013. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
én forditva vagyok. nő vagyok, és hiába szeretem a párom nagyon, és ő is engem nem tudom egyszerüen elérni hogy tervezzen velem, és válalunk gyereket :( pedig nem akar mással lenni.
2014. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
34%
Konkrétan a szülés fontos? Örökbefogadás nem jöhet szóba?
2014. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%

Biztos a műkarmos, műmellű cicababákkal kezdesz..ők nem akarnak gyereket, mert mind modell, celeb, színésznő akar lenni.

Kezdj egyszer egy egyszerű kinézetű, szemüveges, nem annyira vonzó lánnyal..lehet, h csodát fogsz tapasztalni.

2014. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert túlságosan igényes vagy és egyszerre akarsz mindent. Ha megelégszel egy ostoba libával, akkor hamar taláhatsz olyat köztük, aki semmi mást nem akar, mint szülni és minél előbb. Minél butább egy nő, annál inkább másra sem jó, mint az anyjától látott és tanult átalgos női szerepre. És ez így van jól. Ugyanez érvényes az átlagos, buta pasikra is.
2014. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Utolso ez nagyon nem igy van!

Intelligens nonek tartom magam megsem fontos nekem a karrier, sosem volt az. Ellenben a csalad igen.

Kerdezo, szerintem rossz helyen keresgelsz. Sok no szeretne gyereket es inkabb a ferfiak szoktak kevesbe. Kicsit adj le az igenyeidbol.

Hugomnak pl. azert nem volt meg sose parkapcsolata mert tulzott elvarasai vannak, aminek eddig 2 ferfi felelt meg. Az egyiknek o nem tetszett, a masik meg hazas.

Szoval ha nagyon szeretnel gyereket ne csak egy bizonyos korben nezelodj.

2014. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve normális nőt/férfit találni manapság nehéz. Ergo ismerkedni úgy umblock!
2014. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
am block
2014. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Igazából "en bloc".
2014. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
szép volt!
2014. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!