Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz találni egy...

Miért olyan nehéz találni egy nőt aki szülni is akar?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
A piszkos anyagiak miatt? Mostanában nem népszerű a "majd lesz valahogy"-felfogás, már jóelőre kigondolják, hogy etetni, öltöztetni, felnevelni, taníttatni is kell azt a gyerkőcöt, nemcsak megszülni.
2013. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
miért olyan nehéz találni egy férfit,aki szívvel-lélekkel gyermeket szeretne?
2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Rossz helyen keresel. Eddig egyetlen egy nőtől hallottam ilyet, hogy nem akar gyereket. Inkább az ellenkezője igaz, hogy sokan bármit megtennének egy babáért.
2013. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Itt vagyok!! Azt tapasztam ez elriasztja a nőket.
2013. júl. 8. 18:39
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ha első randin azzal indítasz, hogy így gyerek, úgy gyerek, szerintem még engem is elriasztana, pedig én biztosan szeretnék majd. Nem lehet, hogy túlságosan is erre helyezed a hangsúlyt és megriasztod vele a nőket?
2013. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Engem biztosan nem riasztana el, feltéve, hogy van egy jó állásod és nekem is. Én hármat-négyet szeretnék majd.
2013. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

Rossz helyen keresgélsz. Akiket én ismerek, mindenki akar vagy akart szülni. :) Köztük én is.


De lehet hogy rosszul indítasz. A kapcsolat elején máris pedzegeted a témát? Mert akkor ne csodálkozz, ha megrémülnek. Nálunk 6 együtt töltött év után jött el ennek az ideje. Nem mondom, h ilyen sokáig várjatok, de ne is az első 3 randin legyen ez a téma.

2013. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként az első randikon inkább úgy fogalmazz, hogy családcentrikus vagy.
2013. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
99%

Talán azért nem találsz, mert a nők nem azt akarják, hogy valaki csak azért akarja őket, hogy szaporodjon. Ilyen egyszerű. Neked nem nő, nem feleség kell, hanem valaki, aki megszüli a gyerekeid. Engem az ilyen férfi taszít, másnak szívesen szülnék. Mert ha elsősorban én számítok neki, érzem, hogy magamért szeret, akkor abban a kapcsolatban szívesen vállalok gyereket.

De ha csak az a fontos, akarok-e gyereket, viszlát.

2013. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
Ha csak azért akarsz nőt, hogy megszülje a gyereked , akkor ne is csodálkozz azon, hogy nem találsz senkit magad mellé.
2013. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!