Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz találni egy...

Miért olyan nehéz találni egy nőt aki szülni is akar?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted érdemes szülni a mai világban? Én se szülnék, még ha milliókat adnának, akkor se!
2013. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem ezzel kezdem az első randin,szeretnek a nők,anyagiak rendben.
2013. júl. 8. 19:11
 13/31 anonim ***** válasza:
74%
Mert most, hogy nem muszáj, már azt teszik az emberek amire vágynak. Így fény derül arra, hogy a gyerekszülés nem is olyan csodálatos dolog, csak eddig muszáj volt, amit te könnyen elhessegethetsz, lévén, hogy férfi vagy és nem tudhatod milyen (volt) nőnek lenni.
2013. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%

Más típust vonzol, mint amilyenre vágysz. Sokan vannak ezzel így.

Máshol, másmilyet kell keresned mint eddig.

2013. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
51%
nem tinikkel és egyetemistákkal kéne kezdeni! a 30as nők meg vannak bolondulva a családalapításért :)
2013. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%

Az én barátom az első beszélgetéskor (Még nem is az első randin!) közölte, hogy neki komoly tervei vannak a jövőjével kapcsolatban és legalább 3 gyereket szeretne. :D

Szerencséjére nagyon családcentrikus alkat vagyok, így nem menekültem el hajat tépve előle. :D

3 éve vagyunk együtt, és ha sikerül egy biztos alapot megteremteni egy babának akkor belevágunk.

2013. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

De igaza volt itt valakinek, hogy az ellenkező típust vonzod.

Én sosem akarok gyereket, ennek ellenére mindig olyan férfival jövök össze, aki akar.

Nem is nagyon vannak 2 hónapnál hosszabb kapcsolataim, kár rabolni egymás idejét :S

33N

2013. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%
Kissé egoista a kérdés. Arra nem gondoltál sosem hogy a nök szeretnének gyereket, de nem mindegy kitöl, kinek? Neked nem. Nézz magadba! Ki akarna egy olyan embert aki a nöben csak azt keresi hogy szüljön neki gyereket? Neki érted! Nem kettöjüknek hanem neki, vagyis neked! Gondolkozz el, és vegyél vissza az egoista, himsoviniszta gondolkodásból!
2013. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
23%
En is szeretnek!!!!
2013. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
88%

eddig két nővel találkoztam, aki nem szeretne gyereket, az összes többi mind nagyon-nagyon szeretne. ez olyan erős ösztön egy nőben, hogy csak nagyon kevés nő tud ennek ellenállni.

szerintem csak neked mondják, hogy nem szeretnének, mert

valahogy nem jól közelíted meg a kérdést, vagy valamiért tőled nem szeretnének, esetleg túl fiatal korosztályban keresgélsz.

2013. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!