Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet bírni ezt a megaláz...

Hogy lehet bírni ezt a megaláztatást?

Figyelt kérdés
Sziasztok!hetes kismama vagyok és2 és fél éve vagyunk együtt a férjemmel!Anyósomnál lakunk,az én szüleim 160 km-re laknak!A helyzet az hogy odáig elfajultak a dolgok hogy már nem egyszer megszoritotta a kezemet ami meg is látszott de ma már a fejemet is többször megütötte mindezt azért mert én állitolag felidegelem!Pár napja jöttem haza a kórházol de már azzal fogadott hogy takaritsam meg az ablakokat...ráadásul azt mondja minek jöttem haza?Nagyon nehéz helyzetben vagyok nemcsak azért mert rá vagyok utalva anyagilag de itt is lakok nálluk!Nem tudom mit csináljak!Valami tanácsot adjatok légyszi!Nagyon el vagyok keseredve:(
2013. júl. 6. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem szólj a férjednek!
2013. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mind1 milyen messze laknak a szüleid, pakolj és menj!
2013. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
En is koltoznek haza a csudaba... Tuti nem birnek ott maradni...
2013. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd ott! Aztán neked lesz jobb
2013. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most ki bánt?A férjed, vagy az anyósod???
2013. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
37 hetes bocsi!A férjem:(De már élni sem akarok inkább:(
2013. júl. 6. 19:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam.

Pakolj, menj anyaotthonba, vagy barátnőhöz, alapítvány, vagy akár hova, csak el onnan. Szólj a dokinak, fektessen be, mert nem vagy jól, onnan, meg ha megvan a baba, akkor könnyebben tudsz menni anyaotthonba, vagy segít valamilyen alapítvány.

2013. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt annál nem fogsz jobb tanácsot kapni, mint hogy pakolj és menekülj onnan! Ülj vonatra és menj haza!
2013. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Indulj a szüleidhez, akár holnap reggel. Azt akarod, hogy a gyereked végignézze ahogy vernek téged? Egy idegbeteg gyereket akarsz?
2013. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a helyzet az, hogy én azonnal beadnám a válópert.
2013. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!