Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Fradnay kérdése:

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Anyám az agyamra megy. El kell adnunk a Pesti lakást és a fővárostól nem olyan messze levő családi házba költözni. Anyám azonban nem akar odamenni. Teljesen bepánikolt. Pedig ő abban a házban nőtt fel, ahová menni fogunk. Elég szűkösen élünk. Én kilenc hónapja vesztettem el a munkámat és csak most találtam ismét. De most már muszáj eladni lakást, mert egyre több az adósság. Apám keresete is kevés, anyámnak meg egészségügyi probléma miatt nem lehet munkája.

Anyám már egy ideje azt vagdossa a fejemhez, hogy miattam kell eladni a lakást, mert nekem nem volt munkám, pedig tudja jól, hogy mindent megtettem, hogy legyen, de egyszerűen csak most vettek fel valahová. Azt mondja, hogy csak a pénzt várom és miattam van az egész. Sok a vitám vele emiatt.

Persze minden alkalommal bocsánatot kér, de később mindig a fejemhez vágja.

Kezd nagyon az agyamra menni.


2013. máj. 2. 15:10
 1/2 anonim válasza:
Csak ideges. Majd megbékél. Adj neki időt!
2013. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A problémáit Rád vetíti ki.A helyedben elengedném a fülem mellett a vagdalkozásait,és be tudnám annak,hogy nehéz időszakon megy most keresztül,az átlagnál idegesebb.
2013. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!