Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkahelyi stressz miatt...

A munkahelyi stressz miatt mindig rajtam csattan az ostor. Menekülni és új életet kezdeni, vagy maradni és megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Minden nap összeveszünk a kedvesemmel, mert a munkahelyén valaki felidegesítette. Ha napközben felhívom, leordítja a fejem, mert a főnöke leb*szta. Miután lenyugszik, elnézést kér, és elmondja, hogy nem én vagyok a hibás. Ez így megy fél éve. Szeretem, de zavar, hogy akkor is kiabál velem, ha hozzá se szóltam. Néha telefonál, mikorra érkezik meg, mikorra legyen meleg a vacsora. Fél 8-ra kész a vacsora, ő negyed 9kor jön, és ordibál, mert hideg az étel. Utána rájön, hogy ő késett 45 percet, mert megint valaki felidegesítette. Hétvégenként nem tudunk elmenni sehova, mert a főnöke vagy a munkatársai hívogatják, felb*sszák az agyát, és haza kell jönni, hogy meg tudjon nyugodni. Sokszor megbánt. hiába kér bocsánatot, attól még rosszul esik, hogy az ő dühének a céltáblája vagyok.
2009. okt. 17. 10:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak akkor szeretném elhagyni, ha tényleg nincs más megoldás. Szeretnék neki segíteni.
2009. okt. 18. 15:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én férjem dettó ugyanez, csak nekünk már gyerek is vna, 2 éves. Nagyon nehéz, pláne, ha a gyereken is lecsapódik. Nem ver, nyilván azt nem tűrném, de egyáltalán nics türelme a gyerekhez. Mi meg már alig beszélünk, akkor is csak a munkájáról. Mert fél, hogy leépítés lesz. Én sem tudom a megoldást, de nagyon rossz így.
2009. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nálunk leginkább abban merül ki a dolog, hogy nem hajlandó beszélgetni, kikapcsolódni (sétálni), a telefonja állandóan csörög.
2009. okt. 21. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!