Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan családokról akiknek sok kocsija van?

Figyelt kérdés
Mondjuk 4 kocsitól felfelé és két tagú a család. Mutogatják a világ felé, hogy mennyi pénzük van? Vagy mi más értelme lenne?
2013. júl. 3. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%
Nem érdekelnek.
2013. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Az hogy benzinkutat is vettek hozzá
2013. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem foglalkozom az ilyenekkel.
2013. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Egészségükre. Nekik ez a hobbijuk, meg is engedhetik maguknak. Hobbija majdnem mindenkinek van. Van, aki kénytelen kevésbé költségeset választani, de van, aki megteheti hogy nem adja alább.
2013. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Túl sok értelme nincs 4 kocsi két embernek, de ha megdolgoztak érte miért ne vehetnénk a arra vágynak.
2013. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Irigykednék, hogy nekik ilyen jól megy, amúgy annál jobban nem érdekelne a dolog. Igazából még elképzelni is nehéz picit, de lehet, ha nekem nagyon sok pénzem lenne én is vennék több autót.. Nem a világ felé mutogatás céljából, hanem mert szeretem a kocsikat és megtehetem.. Most pl érezzem rosszul magam azért, mert több mint 20 sálam van? Nem azért van, hogy mutogassam mennyi pénzem van, hanem mert szeretem a sálakat és volt idő mikor megtehettem, hogy ennyit vegyek.. Hidd el nem mindenki másoknak él.. van, aki élvezi simán az életet és pont kaksizik arra más mit gondol..
2013. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ milyen kocsik. Ismerek pár ilyen embert, de nekik a megélhetéshez kell.
2013. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbbjük ("gazdagok")képtelen elkülöníteni a szükségest a feleslegestől, ha megvan a "kell" érzés bennük a normális emberekben ezután legtöbbször felötlő "mire?" kérdéssel ők nem törődnek mert van pénzük. Ráadásul az ilyenek 1/3-a hitelből él vagy szüleik teszik a fenekük alá a bevételforrásokat ezért nem tudom mire képesek felvágni.Akik mindent önerőből értek el azokat pedig nem igazán látjuk dicsekedni efféle gyermeteg dolgokkal.
2013. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Jó nekik. Nem ártanak ezzel senkinek és ha megvan rá a pénzük, akkor arra költik, amire akarják.
2013. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
Ha fenn tudják tartani, jó nekik. Amúgy szerintem egy 2 tagú családba 2 autónál többet tartani nincs értelme - több autó, több kiadás.
2013. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!