Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 4 éves kislányt be...

Majdnem 4 éves kislányt be lehet tanítani arra hogy mondjon olyanokat hogy "imádlak" Na meg hogy bújjon oda hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és neki a kislányáról van szó.....

Kedves bújik hozzám puszilgat.

Elég hamar megszeretett(szerintem)de nekem egy kicsit hihetetlen....( nem volt még kislányos anyuka barátnőm)

Bár én is mindent megteszek hogy jóban legyek a kislánnyal.

Fagyi csoki stb....


2013. jún. 30. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csak én látom a kifejtés legalsó sorát? "Fagyi, csoki, stb."?
2013. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11: De, én láttam, csak az én gyerekemnél sem jelent semmit, a kapott ajándékoknak konkrétan nulla a befolyása a társas kapcsolataira, ezért ebben a kérdésben sem foglalkoztam vele.

Én írtam a 9-es választ. Akit az én lányom nem csíp, az aztán elhalmozhatja fagyival, csokival, maximum megköszöni udvariasan, de semmi pénzért nem bújna oda hozzá ölelgetni, puszilgatni. Viszont van olyan, akitől egy rágót se kapott soha, mégis a nyakába ugrik. A 10es válaszoló is írta, hogy a gyerekek őszintébbek. Azt meg lehet nekik tanítani, hogy az udvariassági szabályok szerint illik megköszönni azt, amit kapsz, de a puszilgatást, másik nyakába ugrást nem fogja csinálni, ha a másikat nem csípi.

2013. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es, ez mind szép és jó, de nem a te gyerekedről volt szó. Nekem anyukám mondta, hogy a húgom kiskorában olyan volt, hogy egy vadidegen is el tudja csalogatni egy Kinder tojással. Minden gyerek más.
2013. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy a jelen kérdésben nem az én gyerekemről van szó, csak jeleztem, hogy létezik ilyen gyerek, és nem valószínű, hogy a gyereket anyuka betanította, vagy a kérdező édességekkel érte el, hogy őt ölelje meg puszilgassa.
2013. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13-as. Gondolom te addig szeretted azt aki csokit hozott, amíg odaadta. Te nem hiszem, hogy aki adta a csokit, mondtad hogy imádod. Az megint más. Gondolod, hogy a Kérdező egész nap csokival a kezében ücsörög? Nem hiszem. Egyet értek a 14-essel, az én lányomnál sem lehet édességgel semmit elérni.
2013. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam! :-)

Ha üres kézzel mentem többször egymás után akkor is örült nekem és bújt oda. :-)

Köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 2. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!