Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 4 éves kislányt be...

Majdnem 4 éves kislányt be lehet tanítani arra hogy mondjon olyanokat hogy "imádlak" Na meg hogy bújjon oda hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és neki a kislányáról van szó.....

Kedves bújik hozzám puszilgat.

Elég hamar megszeretett(szerintem)de nekem egy kicsit hihetetlen....( nem volt még kislányos anyuka barátnőm)

Bár én is mindent megteszek hogy jóban legyek a kislánnyal.

Fagyi csoki stb....


2013. jún. 30. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Hogy ne lehetne még korábban is. Vannak olyanok akik vásári majmot csinálnak a gyerekből.
2013. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért baj az ha imád? o.O
2013. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bocs, félreértelmeztem szerintem a kérdést.
2013. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kislányt nem kell a szeretetre tanítani. Ha része van benne ő is szeretetet ad.
2013. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem baj dehogy!

Jól esik.(tetszik)

Csak furcsa.....

Nem volt még kisgyerekes barátnőm.

2013. jún. 30. 21:28
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem. Bár az én kislányom még csak 3 éves, de ha nem akar valakihez odamenni, nem is fog. 4 évesen én úgy gondolom, ha nem szeretne, nem mondaná azt, hogy szeret, pláne nem folyamatosan :-)
2013. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint tényleg imád a kis drága......
2013. jún. 30. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6.vagyok.


Úgy tűnik, és nagyon vigyázz rá, hogy így maradjon. Biztos nagyon szereted azt a pici lányt :-)

2013. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem két lányom van, kis korkülönbséggel. Ugyanúgy neveltem őket, az egyik mégis teljesen átlagosan viselkedik az emberekkel, a másik meg képes egy neki szimpatikus emberre majdnem teljesen rámászni, 10 perc után szinte vadidegeneket hívna meg a hónapokkal későbbi szülinapjára. Hiába mondom neki, hogy a játszótéren a sosem látott kislánnyal játsszon nyugodtan, de nem kell egyből levelezést beígérni, örök barátságot emlegetni, stb. Már legalább csak a jó ismerősök nyakába ugrik és nem a majdnem idegeneknek borul a nyakába, de néhány tanárát is öleli, nagy lelkesedéssel üdvözli. Persze a másik oldal is jelen van, ha valamelyik gyereket utálja, akkor képes halálos ellenségének tekinteni. Minden érzelmét sokkal szélesebb skálán él meg, mint a másik gyerekem. A szeretetkitörései is mindig látványosak.


Szóval vannak ilyenek, nem hiszem hogy anyuka tanította bármire is a gyereket, egyszerűen csak ilyen. Bejössz neki és így fejezi ki a szeretetét. Én nem láttam semmi összefüggést, hogy az én gyerekem csak azokkal lenne jóban, akik jópofiznak neki, van aki kedveskedik neki, de csak kap egy félmosolyt tőle, van aki meg anélkül, hogy bárit is tenne, kap a nyakába egy gyereket, aki imádja mint egy istennőt.

2013. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kilencedik jól leírta, én is hasonlót akartam, csak más szavakkal. Amúgy a gyerekek őszintébbek, a reakcióik is és attól függetlenül hogy mindenki egyedi személyiség már gyerekkorában is, attól még átlagban véve őszintébbek, csak ez tényleg furcsa lehet, főleg azoknak akik elszoktak a közvetlenségtől vagy gyerektársaságtól.

Meg már gyerekkorban is jelen vannak a szeretetnyelvek, van akinek az érintés fontosabb van akinek a dicsérő szavak jelentik az elismerést, stb, és mindenki a maga módján fejezi azt ki. Aki ilyen nyíltan ki tudja fejezni az érzelmeit, nem feltétlenül jobb vagy rosszabb gyerek mint a zárkózottak, de mindenesetre jó dolog. ...lenne felnőttkorban is

2013. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!