Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te családodban is te vagy a...

A te családodban is te vagy a kakukktojás?

Figyelt kérdés

Az én szűk családi köröm egy háztatásban él. Nagyon sokban hasonlítanak egymáshoz, egyedül én vagyok az, aki elüt a többiektől. Minden téren. Ők mind (értelemszerűen) párkapcsolatban élnek én világ életemben egyedülálló voltam, ők vallásosak én ateista vagyok, nekik középfokú végzettségük van, nekem felsőfokú, zenében is erősen más az ízlésem és az életvezetésem is teljesen elüt az övéktől (többször járok szórakozóhelyekre, túrákra, stb.). Nekem sokkal erősebbek az érzelmi kilengéseim és borzasztóan szélsőséges dolgokra is képes voltam (elmúlt) ők pedig kiegyensúlyozottan élnek viszont nincs akkora tudásvágyuk mint nekem.


Nálatok is ti vagytok a fekete bárányok? Mitől lehet az, hogy a családból egyetlen ember esetében figyelhető meg ekkora differencia?


23f


2013. jún. 29. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból csak, hogy 5 testvér közül egyedül én vagyok lány, én vagyok a legkisebb, és én vagyok közös. Féltesóim vannak, szülők előző házasságából, és fiúk. Mikor összeházasodtak a szüleim akkor szerettek volna még egy közös gyereket is, ez lettem én, csodák csodájára kislány így körbe voltam rajongva. Fantasztikus a kapcsolatom a családommal, nálunk mindenki szeret mindenkit, nincs utálkozás, nincs fekete bárány. De ebből a szempontból, amit leírtam mégis kakukktojás vagyok.
2013. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, sokmindenben. Ők vallásosak, én nem, én pénzéhes vagyok, ők nem.
2013. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!