Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy kiírtál...

Volt már olyan hogy kiírtál ide egy kérdést, de aztán rájöttél hogy hiba volt mert a legvégén nem is arra válaszoltak amit kérdeztél?

Figyelt kérdés
Csak beléd kötöttek, megaláztak lehortak mindennek és még élvezték is. Az ilyen embereknek milyen a lelki világa, tényleg ezt élvezik vagy csak unatkoznak?
2013. jún. 28. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

nekem még nem volt ilyen, de sok helyen látom, szerintem unatkoznak, viccesek akarnak lenni, sz*r az életük, és az okoz nekik örömet, h beszóljanak másoknak

ne vedd magadra

2013. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Volt és van is általában hogy teljesen elvonatkoztatunk egy egyszerű hétköznapi kérdéstől, pl két konkurens hozzáértő ember összekap hogy mit csinálna máshogy, te hülye vagy félre vezeted a kérdezőt stb

Nekem az életemben nincsen olyan amivel megtudnak alázni tehát erre irányuló kérdéseim nincsenek, és ha lennének is kétszer meggondolnám hogy idegen emberek véleményére hagyatkozzak, mert hiába írnak 80-an akárhányan, abból a fele úgyis veszekedés lenne

21/F

2013. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Most nem értem miért kell ilyen kérdéseket kiírni. Úgysem fogsz erre sem normális választ kapni. Hülye kérdés-hülye válasz!...

Csak viccelek!=D De így szokták tényleg, több kérdésemnél is előfordult már, hogy a kérdést figyelembe sem véve lehordtak, még privát üzenetben is becsmérlő szavakat kaptam egy ártatlan kérdés miatt!Először teljesen elképedtem, rosszul esett, de aztán rájöttem, hogy ha valakinek ez okoz örömet, hogy névtelenül, arc nélkül ilyen indulatos tud lenni egy béna kérdés miatt, akkor ott gondok vannak...:) Nem kell vele foglalkozni! Vannak sajnos sokszor gondok az életben, én nem fordítom az energiámat arra, hogy ismeretlen, gyerekes emberek miatt feszült legyek!Azt az időt és energiát inkább másnak szentelem, ő meg had forrjon a saját levében, ha valami nem tetszik!

2013. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem, én még csak kétszer kérdeztem itt, egyszer a brassóiról a kajás rovatban és egyszer a műszaki cikkesben a páromnak valami kütyüjéről. Más témában nem is szándékozok ismeretlen emberek véleményét kikérni, pláne a magánéletemmel kapcsolatban.

Sajnos egy ilyen jellegű oldalon számítani lehet bármire, ne vedd magadra!

2013. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy milyen igazad van, én vagyok a buta amiért eddig erre nem jöttem rá.
2013. jún. 28. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen engem rendszeresen lenéznek, idiótáznak, hülye p**áznak.
2013. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Hajjaj! Kérdeztem valamit egy háztartási gép működtetésével kapcsolatban, erre vagy négyen írták, hogy azt ne vegyek, mert drága. Mondom nem baj, én a működtetésével kapcsolatban akarnám megtudni, hogy... megismételtem a kérdést. Akkor nekemestek, hogy mert én fennhéjázó, újgazdag izémizé vagyok. Akkor írtam ki utoljára kérdést :D
2013. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is volt, hogy feltettem egy kérdést, és én voltam a h.lye b.nkó, akinek magába kellene szállnia és el kellene gondolkoznom, hogy mekkora sz.r ember vagyok. Mondjuk a kérdés nem erre vonatkozott. De azért értelmes válaszokat is kaptam.:)
2013. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hajaj...

Töröltettem moderátorral, mert egyrészt nem kaptam rendes választ, másrészt gyomorideggel jöttem fel az oldalra, hogy ki írt még nekem...

2013. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem már egy csomószor leoltottak itt, de nem érdekel vad idegenek véleménye, akik még soha nem láttak engem. Én is levezettem a feszültséget, hogy kiírtam magamból és ők is, erre jó ez az oldal. Amúgy is kevés az igazán értelmes kérdés. Viszont én már kaptam hasznos válaszokat is.
2013. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!