Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki amit...

Szerintetek is ciki amit csinálunk?

Figyelt kérdés
A párommal van egy közös kisfiunk aki egy hónapos, mivel a párom dolgozik ezért ha nekem dolgom van (pl: hivatalos ügyet kell intéznem) a kicsit a párom volt feleségére szoktam hagyni aki szivesen vigyáz rá. Az ismerőseink szerint ez ciki és egészségtelen. Szerintetek is igazuk van?
2013. jún. 25. 14:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Inkább vigyem magammal a forróságban? Mégis hol etessem meg és tegyem tisztába az utcán? Sok eszed van ne is haragudj.
2013. jún. 25. 15:05
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

Ne foglalkozz a károgókkal.

Ha azt írod ki,hogy viszed magaddal 40fokos hőségben a kicsit annak ellenére,hogy lenne egy jó barátnő,aki vigyáz rá,akkor is te lennél az idióta,mert miért nem hagyod ott másra,nincs hozzád nőve.


Csináld ahogy nektek jó.


Nekem két már tini gyerekem van,én kifejezetten szeretek ilyen picire vigyázni,velük még lehet babázni.

2013. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én arról nem tehetek, hogy nem mindenki szereti a párja volt feleségét. A párom már évek óta elvált, miért kéne utálnom a csajt?
2013. jún. 25. 16:01
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi az a rengeteg hivatalos ügy, amit állandóan el kell intézned? Ugyanis azt írod, hogy a párod exe SZOKOTT vigyázni az egy hónapos gyerekedre. Nem az a gáz, hogy ő vigyáz rá, hanem az, hogy egy egy hónapos gyereket hagysz egy idegenre.
2013. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Pl: orvosnál sorba álni, önkormányzatnál, nagybevásárlást csinálni stb.
2013. jún. 25. 22:22
 16/17 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj, de mint már kétszer mondtam, megoldottam. Ha nem a magad kényelmét nézed, akkor igenis lehet nem otthon etetni meg pelenkázni.Vagy 3 éves koráig nem fogod sehova magaddal vinni, mert még nem szobatiszta?


És igenis gáz, hogy egy egy hónapos gyerek mellett neked annyi de annyi "hivatalos" dolgod van, (bevásárlás???na ne röhögtess) Tudod csúnya lesz, de tényleg az a véleményem, hogy minek szült az a nő gyereket, aki egy sz.aros bevásárlást nem tud vagy nem akar a gyerek társaságában megejteni.


Egy hónapos a gyerek, kb két hetet volt eddig kánikula, és valaki SZOKOTT vigyázni a gyerekre? Gondolkodj már el egy kicsit...

2013. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na tebelőled is csak az irígység beszél.
2013. jún. 26. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!