Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki amit...

Szerintetek is ciki amit csinálunk?

Figyelt kérdés
A párommal van egy közös kisfiunk aki egy hónapos, mivel a párom dolgozik ezért ha nekem dolgom van (pl: hivatalos ügyet kell intéznem) a kicsit a párom volt feleségére szoktam hagyni aki szivesen vigyáz rá. Az ismerőseink szerint ez ciki és egészségtelen. Szerintetek is igazuk van?
2013. jún. 25. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Húú, hát én inkább meghalnék, minthogy a párom exe vigyázzon a mi közös gyerekünkre. Ez nem ciki, hanem oltári nagy pofátlanság.
2013. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem!
2013. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SzilKa ***** válasza:
80%

Ha joban vagytok vele, miert ne?


A ferjemmel mi iis tartjuk a kapcsolatot egy-ket exunkkel, van akivel ossze is jarunk, pl az o exevel es annak a jelenlegi ferjevel.

Kulturaltan lezart kapcsolatbol lehet baratsag es osszetartas, csak nagyon ritka. Szerintem aki erre beszol, az inkabb irigy arra, hogy joban tudtok lenni a parotok exevel.

2013. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha jóban vagytok,akkor szerintem nem gáz.


Nekünk már nagyobb a gyerek,párom másik gyereke futó kalandból lett,de jóban vannak,és a nőnek van egy miénkkel korú gyereke a férjétől.A három gyerek 10 és 13 év közötti,vittük már mi is és a másik család is nyaralni őket,vagy itt van mindhárom,vagy náluk,nincs ezzel gond.

2013. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha jóban vannak,akkor miért lenne már pofátlanság? Gondolom nincs ráerőltetve,h már pedig vigyázni fogsz rá....ha akarod,ha nem. Kérdező,gondolom megbiztok benne,ha már rá meritek bizni,szal sztem nem ciki. Nem kell mindig utálni az exet.
2013. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért gáz, mert nem tudsz olyan dolgot mondani, amiért egy ilyen pici babát másnak kéne lepasszolni.


Igen, nekem is van gyerekem, kettő, autóm sincs, mégis minden -akár hivatalos- ügyet el tudtam intézni úgy, hogy velem voltak. Amikor a pici megszületett, mind a ketten ráadásul, mert nagyon kicsi a korkülönbség, és a nagy még nem járt oviba.


Az, hogy egészségtelen vagy ciki, így nem lehet megítélni, mert azt nem írtad, te milyen viszonyban vagy a hölggyel.

Én magamból indulok ki, nem bírom a férjem exét, és inkább meghalnék, minthogy rábízzam a gyerekeimet.

2013. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha hivatalos ügyet akarok intézni ahoz 20 km. kell utaznom és mire hazaérek eltelik fél nap a buszközlekedés miatt, ezért nem tudom a kicsit magammal vinni. A párom exével jól kijövünk, nem miattam váltak el a párommal, neki is van három lánya.
2013. jún. 25. 14:32
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Elég abszurd.
2013. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Már miért lenne abszurd? Törvényszerű mindenkinek utálnia a párja volt feleségét? Nem hiszem.
2013. jún. 25. 14:57
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 10 km-t kellett utaznom, mint mondtam, vittem őket magammal.

NE haragudj, nekem ez nagyon unszimpatikus, annak a kicsinek melletted lenne a helye, nem a férjed exénél, fél napokat...

2013. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!