Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan előzhetném meg a bajt?

Hogyan előzhetném meg a bajt?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta agresszív vagyok de már változtatni akarok rajta csak eddig nem tudtam hogy hogyan ezért nem foglalkoztam vele. Mindig póbálom megbeszélni magammal amikor emberek közé megyek akkor is ha csak a szüleimről van szó,hogy kedves leszek és normális de 10-ből 9x nem jön össze. Elég 2 szó ahhoz, hogy teljesen kiakadjak. Leginkább azért akarok megváltozni mert egyszer bántottam a barátnőmet és szakított velem. Akkor jöttem rá, hogy nem csinálhatom ezt. Ovis korom óta ilyen vagyok, nem érdekelt aoha hogy ki a gyengébb vagy milyen következményei lesznek a viselkedésemnek. Vertek már meg engem is nem egyszer de nem használt. Attól is félek, hogy előbb utóbb börtönbe kerülök esetleg. Nem megy nekem ez a számolj el 10-ig, lélegezz mélyeket dolog. Valami sokkal hatásosabb kell. Segítene valaki?

17/F


2013. jún. 24. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En is az agykontroll tanfolyamot javaslom.
2013. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7-8 vagyok. Gyakoroltam az agykontrollt, ismerem. Kérdező, neked nem ajánlom. De természetesen nyugodtan próbáld ki.
2013. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nem tudom, rendes szüleim vannak és őket is zavarja ez már régóta de hiába büntettek meg kiskoromban vagy beszélgettek velem. Majd megnézem miaz az agykontroll pontosan de elég érdekesen hangzik.
2013. jún. 25. 02:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!