Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan előzhetném meg a bajt?

Hogyan előzhetném meg a bajt?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta agresszív vagyok de már változtatni akarok rajta csak eddig nem tudtam hogy hogyan ezért nem foglalkoztam vele. Mindig póbálom megbeszélni magammal amikor emberek közé megyek akkor is ha csak a szüleimről van szó,hogy kedves leszek és normális de 10-ből 9x nem jön össze. Elég 2 szó ahhoz, hogy teljesen kiakadjak. Leginkább azért akarok megváltozni mert egyszer bántottam a barátnőmet és szakított velem. Akkor jöttem rá, hogy nem csinálhatom ezt. Ovis korom óta ilyen vagyok, nem érdekelt aoha hogy ki a gyengébb vagy milyen következményei lesznek a viselkedésemnek. Vertek már meg engem is nem egyszer de nem használt. Attól is félek, hogy előbb utóbb börtönbe kerülök esetleg. Nem megy nekem ez a számolj el 10-ig, lélegezz mélyeket dolog. Valami sokkal hatásosabb kell. Segítene valaki?

17/F


2013. jún. 24. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vezeklő öv.
2013. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakemberhez, mert egyedül nem tudod megoldani.
2013. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egyedül szeretném
2013. jún. 24. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Először is, nézd meg a Ki nevel a végén c. q-a jó vigjátékot, pont rólad szól!! És igen. Nagyon nehéz ezen uralkodni. Az már jó, ha akarod. Itt az akarat a legfontosabb dolog és te jó úton jársz.
2013. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok. És tudod mi lesz a leghatásosabb dolog, ha majd rengetegen hagynak el emiatt, s te egyedül érzed majd magad és szükséged lezs arra, hogy legyen valakid, hogy szeressenek. Ezt tudod most is, de ahhoz, hogy változz, ezeket a pofonokat meg kell, hogy kapd. Tapasztalatból tudom. Én nő vagyok, de olyan agressziv voltam tini koromban, hogy volt, hogy mentem haza buliból és zárva volt az az ajtó, ami mindig nyitva várt és most nem volt és szétrúgtam. Három rúgással. Akkor jöttem rá, hogy baj van velem. Azóta családanya vagyok és nem mondom, hogy néha nem jön ki belőlem az állat, de igyekszem nagyon igyekszem. A természetét senki nem vetkőzheti le, de ha nagyon akarod, legyőzheted magad.
2013. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egyszer kifogsz egy olyat aki úgy megver hogy többet mindig nyugodt leszel!
2013. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem fog menni. Nem azért kell szakember, hogy flepnisnek nyilvánítson, hanem azért, mert az agressziódnak oka van, amit nem tudtál feldolgozni, ő pedig ezt segíthet feloldani. Ovis korodban kezdődött, te biztos, hogy már nem emlékszel rá, de oka KELL, hogy legyen. Vagy a környezetedben történt valami, vagy egyenesen a szüleid bánásmódjából ered. És ezzel nem azt mondom, hogy ők tettek ilyenné, mert lehet, hogy elkövettek olyat, vagy ők, vagy más, amiről fogalmuk sincs, hogy ezt váltotta ki belőled. A forrást kell megtalálni, ez neked egyedül nem fog menni. Senkinek sem megy. Lehet persze egyedül próbálkozni, de az olyan, mint sz*rnak a pofon, tűzoltásra elég. Lehet változni, de az okot kell megkeresni, a miérteket. Nem kell velem egyetérteni sem, de szerintem ez a tartós, vagy végleges megoldás a problémádra. Főleg, mert ez nem vicc dolog, és látod, hogy magadnak nem sikerül kontrollálni magad, hiába próbálod, te magad írtad le. Sima agressziókezelés itt nem válik be, attól tartok, mélyebbre kell nézni, óvodáskor környékére, vagy még korábbra. Kérj segítséget szakembertől, ez a legjobb, amit magadért is tehetsz, nem akarsz így leélni egy életet.
2013. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok megint. Ha a barátnődet vissza akarod kapni, ő is csak akkor fog komolyan venni, ha látja, hogy lépéseket tettél a javulás felé. A szavad nem elég, főleg, hogy bántottad is, mert tudod, ígéretekkel tele a padlás. És ha ő nem is lesz többé jelen az életedben, de így fogsz járni a következővel, és az azutánival, és az azutánival, és majd az veszed észre, hogy téged mindenki csak elhagy (okkal), ez pedig még agresszívebbé tehet.
2013. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 7-8-nak tökéletesen igaza van. Egyedül nem fog menni. Ez nem akaraterő kérdése.
2013. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az agykontrollt, olvass ilyen témájú könyveket. Aztán ha ezek sem használnak, akkor fordulj szakemberhez.


Egyébként én is hasonló vagyok, igaz, már nem verekszem, na meg lány is vagyok, de úgy alapból nagyon hamar bepöccenek, ideges vagyok és bántok olyankor mindenkit. Szóval megértelek.

2013. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!