Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják itt, hogy csak a...

Miért írják itt, hogy csak a házastársaknak adnak információt a kórházban?

Figyelt kérdés
Mi nem vagyunk házasok, meg nem is leszünk, mégis kaptunk információt egymásról a kórházakban. Senki nem kérte a házassági anyakönyvi kivonatot.
2013. jún. 23. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"csak ezért én sem kötnék házasságot"


Ha valaki házas, de nem veszi fel a párja nevét, akkor ugyanott tart... ő is csak a lakcímkártyával tudja igazolni a dolgot.


Éppen ezért gondolom, hogy a lakcímkártyát valószínűleg tényleg el kell, hogy fogadják.

2013. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De jó akkor az albérlőmről megtudhatom van e aranyere.
2013. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kértek semmit,lakcimkártyát se,teljes nevemet se.

Páromat autóbaleset miatt eszméletelenül vitték be,mellette ülő kollégája kevésbé sérült,ő hivott,kórházban nem kérdezték ki vagyok,orvos egyből mondott minden infót.Műtéti beleegyezőt is aláirtam úgy hogy papir szerint idegen vagyok (mert papir szerint hiába 15 éve élünk együtt,lakcimünk mai napig nem ugyanaz,nem vagyunk házasok)

2013. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amikor engem műtöttek, akkor 2 személyt meg kelett adnom, címmel, telefonszámmal, és megmondták, hogy mást nem tajékoztatnak, sőt más haza sem vihet..,pedig csak téreműtétem volt, egybapos sebészeten....
2013. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!