Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem tanácsot adni?

Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nos röviden annyi lenne hogy a férjem kint dolgozik külföldön.Nemrég ment ki 1 hónapja.a munka jól megy neki csak az a baj hogy én itthon nagyon nehéz körülmények közt élek.Olyan házban lakunk a két gyermemekemmel amiben se fűtés se viz semmmi nincsen.Segitségem sincsen igazán ezért a fürdéshez főzéshez mosáshoz hordanom kell a vizet a mi egyáltalán nem könnyű. Ezért kellett elmenni e hogy végre rendes körülmények közt tudjunk élni. De most haza akar jönni mivel tudja hogy beteg vagyok és segitségem sincs ahogyan azt terveztük eredetileg.Úgy volt hogy a szülei mindenben be segitenek majd de éppen az ellentétét teszik.Tudom neki sem egyszerű olyan messze és pihenni sem nagyon van ideje mivel két munkaheje van.És ma felhivott hogy döntenünk kell mert ő ezt igy nem birja tovább hogy én itthon szenvedek.stb...

Igazából most rajtam múlik hogy mi legyen vannak még dolgok de akkor nagyon hoszű lenne.Tudnátok tanácsot adni hogy mit tegyek most?Kérlek normális válaszokat adjatok.Az életem romokban hever.


2013. jún. 23. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Odakinn milyen helyzet van ahol van a férjed? Ha rendben van az akkor nem gondoltatok rá, hogy kimentek?
2013. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Anna919 válasza:
Ha tényleg ennyire borzasztó a helyzet akkor kérd meg a férjedet hogy jöjjön haza. Egyébként ő nem küld hozzátok pénzt?
2013. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kimentek utána, vagy elmentek a gyerekkel albérletbe, mert ezt így hosszabb távon nem bírod csinálni. Egyrészt mint írtad, beteg vagy, másrészt nyáron még ezt át lehet vészelni valahogy, de rossz időben, hidegben két kicsivel kivitelezhetetlen.

Ha nagyon jól keres, inkább maradjon kinn, mert itthon nincs sok esélye jól fizető munkára.

2013. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fizetés még nem volt.tudom hogy ki kell birnom és próbálom is.Családomra nem számithatok mivel eddig sem jöttek felénk.A betegségem állandó,tehát nem megfázás.Igen szeretnénkki menni oda lakni.eredetileg ez volt a célunk.
2013. jún. 23. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha két munkahelye is van, akkor szerintem maradjon kint, ti meg költözzetek egy albérletbe! Ennyi pénzből simán tellik rá, kint marad egy évet és tudtok akár egy lakást is venni!

Ne add fel, elhiszem, hogy nehéz, de ennyi pénzért megéri "szenvedni" szerintem! Tekincs a jövöbe!

2013. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Ha a férjed nem kapott még fizetést kinn, akkor valami nagyon nincs rendben az otani munkával.


2. Ha netán csak azért nem adtak neki pénzt, mert még egy hónapon belül van, akkor érthet. Viszont ha most otthagyja, akkor oda soha többé nem veszik fel, mert megbízhatatlannak fogják elkönyvelni.


3. Azt, hogy beteg vagy meg a lakáskörülmények nem jók, elötte is tudtátok, nem érthetö, hogy ez miért csak most lett probléma.


4. Ha ti is ki akarnátok menni, akkor a férjednek elöször ott kellene BIZTOS állást szeretnie, az pedig nem megy, ha máris abbahagyja.


5. Inkább keress valakit a közelben, aki tudna segiteni neked.


6. Szerintem a férjed akkor teszi jól, ha marad, és dolgozik, gyüjti a pénzt, te meg otthon csinálod a dolgodat. Ha most hazakönyörgöd öt, akkor ez marad a végleges állapot, ennél jobb soha nem lesz.

2013. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nincs 1 hónapja kidolgozva.Szeretném ha maradna,csak ő szerinte nem fogom ki birni magam.Ő sajnál engem és ezzel az én hitemet is romokba dönti.Hiszen ezzel engem is elgondolkoztat.
2013. jún. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!