Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hozza el a párom a...

Miért hozza el a párom a gyerekét hétvégére, ha nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

Csak az elmúlt 6 hónapot nézve, egyszerűen nem tud mit kezdeni a gyerekkel. Elhozza, talán azért hogy az exe ne veszekedjen vele.

Vesz a gyereknek valami kacatot, leülteti a tv elé, és ezzel megy el a hétvége. Nem akar vele játszani, nem viszi sehova mozogni, pl labdázni.

Ha a gyerek átjön, és szól az apjának, akkor pár percig figyel rá, és ennyi.

Sokszor akad olyan program hétvégén, amit szerintem néha lemondhatna, hogy a gyerekével legyen.

Nem, ő elmegy itthonról, én meg vigyázzak a gyerekre.

Ha nekem programom van, mondjam le én, mert ő nem teszi, de a gyereket nem tudja hova tenni.

Mikor rászólok a gyerekre, hogy tegyen rendet a szobájába, akkor meg én vagyok a házisárkány!

Télen az volt a kifogás, hogy hideg van, nincs a gyereknek overálja, nem lehet kivinni szánkózni vagy hógolyózni.

Tavasszal esett az eső, most meg túl meleg van.

Keresi a kifogásokat és a programokat, hogy ne kelljen a gyerekkel lennie. :(

Ugyanakkor ha elmegyünk vásárolni, az az első, hogy körülnéz hogy a gyerek minek örülne...


2013. jún. 19. 11:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor megfordult a fejemben, hogy elhagyom. De ilyenkor a gyerek jut eszembe, mert őt imádom és ő is imád engem... És tudom, hogy hiányoznék neki..."


Ez durva, ezt kevesen mondanák. Hogy egy pár együtt marad a gyerekeik kedvéért, már az is abszurd, de hogy valaki a párja és az exe közös gyereke miatt maradna a párjával, ezzel a Fehér Holló Díj nyertese lennél.


A gyereknek van anyja, és hiába szereted és szeret, ha a pároddal nem mennek jól a dolgok, akkor emiatt ne maradj már vele!

2013. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
De hiába imád az a szegény gyerek téged,ha közben te meg ezzel a pasival nem lehetsz eléggé felszabadult..mert gondolom azért nem csak a gyereknek hiányzik az a kis kikapcsolódás,hanem már neked is!
2013. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor megfordult a fejemben, hogy elhagyom. De ilyenkor a gyerek jut eszembe, mert őt imádom és ő is imád engem... És tudom, hogy hiányoznék neki..."


Hagyd el azt a suttyó parasztot, a gyerek anyjával meg beszélj, hogy esetleg vállalod párszor a gyerek felügyeletét. Emiatt ne maradj a pasiddal, mert létezik más megoldás is.

2013. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

De ugye ennek a suttyónak nem fogsz szülni?

Mert akkor gyakorlatilag magadnak szülsz.


Az nem kifogás a részéről, hogy az anyja ellene neveli.. frászt. Ismerek apukákat, ahol az exnej nagy sz.rkeverő, az apukák mégis mennek a gyerekért és foglalkoznak velük.

A párod egyszerűen alkalmatlan az apa szerepre.

2013. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Még fiatal vagyok, nem szeretnék 4-5 éven belül szülni.

Tudom, naívság... de abban reménykedem hogy megváltozik a párom, ha "példát mutatok neki".

2013. jún. 19. 13:09
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedhetsz,de aki ilyen feleltlen,annak nem nől be a feje lágya soha a büdös életbe!


De azt mondom,hogy próbálkozz csak változtatni rajta!Jobb,ha a saját hibádból tanulsz,mint ha innen tanulnál..

2013. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Naivság sajnos....

Nem mondom, hogy lehetetlen, mert van ismerősöm, akinek az első gyereke elhamarkodott döntés volt és a későbbi második házasságában születettekkel már másképp foglalkozott, na de az elsőt sem hanyagolta így el.. Ráadásul rizikós, mert ha nem változik, akkor ott maradsz mint egyedülálló anya.

2013. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"abban reménykedem hogy megváltozik a párom"

Most szólok: NEM fog megváltozni! Egy pasi soha nem változik, max addig, amíg teper egy csajért, de utána kiderül az igazi jelleme. Ha eddig sz*rt a gyereknevelésre, akkor ezután is fog, akkor is, ha te előadod a mintaanyát.


Nézd meg hány kérdés van rossz kapcsolatokról, amit gyerekkel próbáltak menteni, de nem csak gyerekkel más módszerekkel is próbálkoznak, de kutyából nem lesz szalonna.

2013. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad rászedni, ennyi.
2013. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha apának ilyen csapnivaló akkor mit akarsz egy ilyen embertől??? A közös gyerekkel sem bánna jobban, aztán gardírozhatsz két gyereket majd amíg ő lelép....
2013. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!