Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Ma van a 16. szülinapom. A családunkban az a szokás hogy a szülinaposnak nem kell csinálnia semmit. Aznap kimarad minden házimunkából. Ezt én is tiszteletben tartottam, amikor másnak volt a szülinapja. Erre meg nem akarnak békén hagyni. Szinte minden munkát velem akarna megcsináltatni. És én mikor mondom, hogy ma van a szülinapom, megsértődnek, és elmondanak mindennek. És most jön a legjobb rész. A régi medencét kiharapta a kutya. Vettünk egy újat. És a faterom kitalálta, hogy a réginek vágjuk ki az alját, és tegyük az új alá. Az az anyag elég vastag, és kemény. Én egy hónapja vettem egy elég drága kést. Rendkívül vékony,és törékeny a pengéje. Azt akarták, hogy adjam nekik elvágni a medencét. Én mondtam hogy ezt aztán oda nem adom. Mert simán eltörhet, és olyankor életveszélyes. És most ezért utál mindenki.

2013. jún. 18. 12:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5%

Boldog születésnapot először!


Másodszor, szerintem nem lesz kevesebb a nap attól, ha besegítesz - ez egyébként olyan infantilis szokás, hogy a szülinapos nem csinál semmit.

Az, hogy nem adod oda a drága törékeny kést, az érthető, de akkor mire való a kés? Kirakni polcra és nézni? Mi került olyan sokba a késen, ha használni sem lehet? És minek egy 16 évesnek egy drága éles kés? O.o

2013. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ezt eredetileg üveg vágására vettem.
2013. jún. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!