Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit csinál idén nyáron...

Ki mit csinál idén nyáron hogy tartalmas legyen?

Figyelt kérdés

Minden nyár olyan hamar elmegy,de az ideit szeretném hasznosan eltölteni.Párommal több mint 1 éve vagyunk együtt,ilyenkor már a rózsaszín köd felszállt,de még mindig nagyon szeretjük egymást,ám vannak nehezebb időszakok is.Még mindketten tanulunk,de nyáron dolgozni fogunk.


Szeretnék ötleteket gyűjteni,hogy ki mit csinál,illetve mivel lehetne tartalmasan és izgalmassá tenni a nyarat a párunkkal együtt.Várok minden ötletet. :)


20/L


2013. jún. 18. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most vizsgaidőszak van (és dolgozom..), jövőhéten megyek nyaralni, utána megint dolgozom.. :D Közben beiktatok egy-két strandot, állatkert, kirándulások, ki is néztem egy mahart kirándulóhajót visegrádra :) Balatonra is lemegyek, sokat találkozom a barátaimmal.. Ilyesmi. :) Szerintem jó lesz
2013. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Még másfél hétig nekem is vizsgaidőszakom van, addig tanulás van ezerrel. Ha vége, akkor még egy-két sulis ügyet el kell intéznem, diplomaosztóra megyek, stb. Július 1-től dolgozom. A hétvégéket szeretném a párommal tölteni, megyünk egy hétre nyaralni is.

Szeretném átúszni a Balatont és talán néhány napra elmegyek kirándulni is valahova. Délutánonként meló után strandolás, talán ennyi. Elég tartalmasnak tűnik így előre. :)

2013. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi fesztiválozni megyünk :)
2013. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én egy csajt fogok vinni majd jövő hónapban motoros túrára, szerintem nyaralás jó ötlet bárkinek
2013. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha jön egy kis szerencse angliában fogom minden nyaramat tölteni addig csak kínlodok az élettel:(
2013. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi megyünk fesztiválra, majd nyaralni egy hétre. Nekem sajnos kevés diákmunkám van, ő meg már dolgozik, szóval főleg csak a hétvégente találkozunk.

Most szombaton Múzeumok éjszakájára megyünk, jövőhéten sátrazunk a haverokkal, járunk majd le a Balatonra strandolni, túrázunk, és ezek mellett közösen japánt tanulunk (neki meló miatt kell, én meg önszorgalomból tanulom vele). Sokat találkozunk az ismerősökkel, eljárunk ketten jégkásázni, folyton melegszendvicset sütünk. :)

Emellett én próbálok jó kapcsolatot kialakítani azzal, akivel pl. meló miatt összekerülünk pár napra és ezt próbálom is fenntartani. :)

21l

2013. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi lakást újítunk szóval gondolhatod :) Így nem megyünk nyaralni idén párommal, de elmegyünk Hungaroringre a Forma 1 hétvégére.
2013. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőnk lesz! :)
2013. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én angolt tanulok, megnézem azokat a filmeket amiket már ki tudja mióta megakarok nézni, de még mindig nem jutottam el odáig, hogy megnézzem. Meg van 1-2 könyv is amit már régen elkezdtem, de még mindig nem fejeztem be, azokat befejezem, és van pár anime is amit megakarok nézni.
2013. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekünk olyan sanyarú a sorsunk, hogy már dolgozunk :) 5 éve vagyok a párommal, mindketten imádunk mászkálni, szórakozni.

szombatonként lazulunk, este bulizunk, és ha jó az idő, akkor vasárnaponként leugrunk a Velencei-tóra strandolni , kipihenni a hét fáradalmait :)

nyár végére tervezzük a Horvátországi nyaralást egy kisebb társasággal. az időpont már eldöntött, a helyet még keressük.

2013. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!