Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így 16 évesen?

Csak én vagyok így 16 évesen?

Figyelt kérdés

Más 15-16 éves örül,ha felnőttként emlegetik már,és kiakad ha azt mondják: 15-16 éves KISlányok.

Viszont én inkább örülök, 16 leszek nem sokára,és épp most néztem valaki kiírt valami olyasmit közösségi oldalra,hogy 16 éves kislány. Nekem nem az jutott eszembe,hogy úúristen nem kislány már 16 évesen,hanem az,hogy ez jó,hogy más idősebb szemmel még nem tekint felnőttnek.

Másnak ilyenkor már párkapcsolata van,stb stb... Azt hittem lekéstem,de hát még én is 'kis'lánynak érzem magam,ilyen téren.


2013. jún. 16. 11:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Amúgy tőlem volt osztályfőnököm kérdezte,hogy:

'Mikor akarsz megkomolyodni?' (amúgy jaa 14-15 évesen)Mivel még most sem vagyok egész 16,akkor még nem voltam egész 15

Erre eljöttem másik iskolába,ugye középiskolába,mert akkor voltam nyolcadikos. SENKITŐL tanárok közül,meg úgy amúgy sem hallottam,hogy na te aztán gyerekes vagy, vagy akármi. Sőőt,már jegyezték is meg,hogy olyan okos,ÉRTELMES lánynak tűnök.:D.

Szóval változtam bizonyára,de azért a gyerek csak csak ott lappang.:D

2013. jún. 16. 13:11
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egyszer 16 évese mondta két nálam több mint egy évvel fiatalabb osztálytársam, hogy gyerekes vagyok. Én visszakérdeztem,hogy mondjuk mert gyerek vagyok? Ők felnőttnek hitték magukat, miközben nagyon nem voltak azok.
2013. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

itt is volt egy kérdező, akinek az édesanyja nem engedte a 10 cm magas cipőt az általános iskolás ballagására.

Leírtam, hogy jogos, mert szépek ezek a cipők, de egy gyerek lábán nem szép, furcsán mutat.

Annyira kiakadt, hogy ő nem fogad el választ olyantól, aki őt gyereknek mondja...én csak pilláztam. A kedves kislánynak olyan stílusa volt, hogy törölték a kérdését, sőt, kitiltották a privát válaszai miatt az oldalról.


Nem tudom mit hitt 14-15 évesen, hogy felnőtt?



Szerintem jól érzed, kell még pár év, hogy felnőj, ami nem is baj, így van jól.


Engem amúgy a másik véglet is zavar.

26 évesen bemegyek a bankba a pénzügyi dolgaimat intézni.

ami jelenti azt, hogy számlát vonok össze, szüntetek meg másikat, lekötést is csinálok, plusz lakástakarékot intézek (ez volt így utoljára egyben)

Erre az ügyintéző hölgy lazán azt mondja "sziasztok"... letegez stb.

ezzel nem lenne bajom, ha nem egy bankban vagyunk, ahol azt várom, hogy komolyan vegyenek, nem egy ruhaüzletben, vagy egy gyorsétteremben vagyok.

Ha utcán találkozunk semmi gond, vagy ha én javaslom a tegeződést. Ebben a világban, (mint az üzleti vagy banki)nem ezt várom el.

De lehet erre csak én vagyok háklis, mert csak itt zavar

2013. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy igen mostanában én is ezt látom a mai világban,hogy az egyik fele sír mert csak ekkora a mellem a Marinak meg akkora (Na a másik ami meg r*hadtul nem érdekel még,vagy nem is fog,hogy mekkora a mellem).Vagy pedig azért sír,mert 13-14 évesen még nem jelenhet meg bazári majomként az iskolába..


Amit az utolsó mond az tényleg zavaró,az engem is zavar mikor úgy olyan direktesen oda vetik(mondjuk ilyenre még nem volt példa),hogy 'jaj még kislány vagy' vagy pl: 'Jajj de jó neked, te még nem szenvedtél'.

Hát b*sszameg,olyan jó,hogy más ennyire ismer,mert ahhoz képest,hogy sokan oda tudják vetni,hogy még felhőtlen gyerek vagy, alig 1 éve lett öngyilkos apukám pl...:/.

Szóval igen mindkettő zavaró,de mindkettőben csak az a b-nkó véglet. Vagy az mikor olyanról p-fáznak amiről semmit nem tudnak,meg mikor már úgy emlegetnek,hogy micsodaa felnőtt.

Csak így eszembe jutott az utolsó válaszról,hogy azéért az is zavaró,mikor szinte lenéznek,mert azért milyen 'pici' vagy még...:)

Köszi a válaszokat.

2013. jún. 16. 15:46
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, mikor tesómért (most volt második osztályos) megyek, engem is megrémít, hogy "Jó napot kívánok!"-kal köszönnek a tanárok, a picik meg csókolommal...

Nem szerettem 16 évesen, ha kislányoztak, de azt sem, ha magáztak. Egy 16 éves nem kisgyerek, de nem is felnőtt, tinédzser, kezeljék is úgy! :)

2013. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%

#8. vagyok

Tőlem is kérdezgetnek ezt-azt... Van barátom, majdnem másfél éve, és nem feküdtem még le vele (egy darabig még nem is tervezem). Az osztályunk tele van tiniribikkel, akik a kapcsolatuk első hetén már belevetették magukat a testi kapcsolatba...

Sokszor megkaptam, hogy de gáz vagy, 1 év után sem csináljátok.. És mondtam, hogy mert még gyerek vagyok, és nem akarom ilyenekkel elcs.szni a gyerekkoromat, hogy már most.. Majd 17-18 évesen, ha érettnek érzem magam, de amíg nem, addig nem. De ők ezt nem értik meg, mert ők már """felnőttek""". :)))

2013. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen a kettő között a legjobb,mert pl:ma anyuval mentünk gyakorlati munkahelyre,és úgy indított,hogy 'a kislánynak'...:D Igen, még részben az vagyok ez igaz,de épp a munkahely kiválasztásánál nem épp plusz pont ha valakit úgy mutatnak be,hogy kislány.:D

Viszont sokkal jobb amíg fiatalnak kezelnek,az vagyok,előttem az élet,ne öregítsenek:D

2013. jún. 17. 11:56
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen jól gondolkozol szerintem,és nem csak életkorilag alapból is,akkor lesz igazán jó,ha bizalom is meglesz.
2013. jún. 17. 12:05
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Imádom amikor véleményt kérdeznek és valaki lepontozza a fél válaszoló csapatot.........
2013. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!