Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így 16 évesen?

Csak én vagyok így 16 évesen?

Figyelt kérdés

Más 15-16 éves örül,ha felnőttként emlegetik már,és kiakad ha azt mondják: 15-16 éves KISlányok.

Viszont én inkább örülök, 16 leszek nem sokára,és épp most néztem valaki kiírt valami olyasmit közösségi oldalra,hogy 16 éves kislány. Nekem nem az jutott eszembe,hogy úúristen nem kislány már 16 évesen,hanem az,hogy ez jó,hogy más idősebb szemmel még nem tekint felnőttnek.

Másnak ilyenkor már párkapcsolata van,stb stb... Azt hittem lekéstem,de hát még én is 'kis'lánynak érzem magam,ilyen téren.


2013. jún. 16. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
20 évesen kiakadok, ha magáznak vagy nőként emlegetnek:) valamint 15 éves korom óta folyamatosan idegbeteg vagyok a szülinapom előtt, merthogy öregszem.
2013. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Mintha az első választ én írtam volna, csak én 21 vagyok. :)
2013. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

:DDDD szerintem is kislány, de igazából ezt nem egy szám határozza meg, hanem az addigi életed/tapasztalataid. Nem is jó túl korán felnőni.

27/N

2013. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A 15 eves nagyon messze van a felnottsegtol :)
2013. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lehet sértő, ha kislánynak neveznek valakit, nem azért, mert annyira felnőtt, hanem mert lekezelően hat kislányozni egy tizenévest. Ráadásul mintha szándékos lenne, mármint mennyiből telt volna azt írni helyette, hogy 16 éves lány.
2013. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Az én barátnőm örül, hogy felnőttként kezelem, ő is 16 éves.

Én 25.

2013. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én 25 évesen is kislánynak érzem magam... :D

Félek hogy ez örökre így marad, bár nem tudom eldönteni hogy ez egy jó vagy egy rossz dolog. Egyrészt ennyi idősen már bizonyos helyzetekben muszáj felnőttnek lenni, másrészt viszont nem biztos hogy olyan rosz dolog, ha az emberben megmarad a gyerek. Egy kis őszinteség, ártatlanság, játékosság.

2013. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 éves vagyok... As suliban sok tanár magáz, és a falra mászok ettől. Meg orvosnál is: "Foglaljon helyet".. Értem hogy megadják a tiszteletet, de nekem ez még nem érzem, hogy helyén való lenne.. Majd ha elmúltam 20:)
2013. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, sok esetben gyerekes, de nekem jó így. Azt hiszem soha nem fogok igazán felnőni. És én is nagyon utálom ha magáznak.
2013. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De jó,örülök,hogy nem csak én vagyok így akkor.

Már kérdezték,hogy mikor akarsz bulizni? Van-e barátod? stb... stb.. és azt hittem,minden ilyennel el lennék késve,mert ezekhez a dolgokhoz még úgy érzem lehetek 'kislány' mondjuk a párkapcsolat az más,de még nem szaladtam ki semmiből,bulival szintén nem, én nem szeretném annyira,hogy 'Nőként'kezeljenek. Még nem vagyok az:D

Amúgy az ilyen buta plázacicától is messze állok. De még olyan 'gyerek' vagyok:D

2013. jún. 16. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!