Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ezzel...

Szerintetek mit tegyek ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
A probléma lényege elég nagy. A párom haza szeretne költözni vidékre, én viszont nem tartom annyira jó ötletnek mert ugy érzem hogy nekem ott nincs nagy lehetőségem neki viszont igen. Beszéltünk már erről viszont ő nem akar itt élni tehát neki csak az az opció létezik. Félek hogy ha elmondom hogy továbbra is pesten akarok élni akkor elhagy. viszont nem szeretném elveszíteni mert nem tudom nélküle elképzelni az életem. Hogyan oldjam ezt meg szerintetek...
2013. jún. 11. 12:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mit tegyek..nagyon félek hogy elfogom veszíteni, azt sem tudom hogyan közöljem vele ezt az egész dolgot, mert idáig ugymond benne voltam csak most atgondoltam az egészet és nekem ez nem lesz jó..
2013. jún. 11. 15:00
 12/12 anonim válasza:
Mondanivalód támaszd alá azokkal ez értelmes érvekkel amik itt elhangoztak. Ha nem csak a saját kicsinyes érdekeit nézi akkor befogja látni, h jobb Veled Pesten.
2013. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!