Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki fájdalom? Vagy mi...

Lelki fájdalom? Vagy mi zajlik le bennem?

Figyelt kérdés
Szenvedek,úgy érzem be sokallok,nehezen viselem az embereket körülöttem,ingerült vagyok,utálok itthon lenni de ha dolgozom akkor ott is rossz.Ki csúszik a kezem közül minden egy férfi miatt?Össze kéne szednem magam de jelenleg azt se tudom hol kezdjem.
2013. jún. 11. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bezárkóztál a fájdalmadba,rosszul kezeled a lelki gondjaidat.Próbáld meg úgy felfogni az egészet,hogy ha depresszióba zuhansz,akkor sem fog semmi változni,maximum a saját szenvedésedet hosszabbítod meg.Ha jut erőd egy mosolyra,két kedves szóra bárkihez,máris erősebb leszel,és a te napod is megszépül.Minél nagyobb Benned a lelki erő és az élni akarás,annál könnyeben viseled a megpróbáltatásokat.Tudom,mert én például most gyászolok,és a kapcsolatomban is küszködöm a gondokkal,de próbálok talpon maradni,minden erőmmel.Kitartást!
2013. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok,mert Én is így érzek,tehát ha ez segítség,együttérzek.Én is írtam ki kérdést ezzel a problémámmal kapcsolatban tegnap,sőt a napokban is.A legrosszabb az egészben,hogy teljesen egyedül vagyok,nincs egy ember,akivel el tudnék beszélgetni,sajnos a bajban ismerszik meg,hogy ki a barát igazán.Ide is hiába írok ki kérdést,csak magamra számíthatok....

Igen,lelki fájdalom zajlik le Benned is,Bennem is.És ez a "besokkallok" érzés Engem is kerülget és attól félek,mikor robbanok fel.Egyébként sztk pszichológuson gondolkodom,mert nem tehetem meg anyagilag,hogy fizetőshöz menjek,de időpontot is 1 hónap múlvára adnak.Én meg addig úgy érzem megőrülök.Sajnálom,hogy érdemben segíteni nem tudtam.:(

2013. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!