Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Apám ver!?

Mit tegyek? Apám ver!?

Figyelt kérdés
Amióta anyám elhagyott apámmal élek!én mint lány eléggé nehéz volt ! és most 15 éves vagyok..apukám rokkant (csökkentlátó) hasnyálmirigyben szenvedett én ápoltam!eltört a válla ápoltam! nem tudott felkelni én voltam ott senki más!!amióta nem iszik nem cigizik . ösült lett állandóan ver,a serpenyőt szét verte rajtam és a tepszit is! szétrügta a lábamat!betegen dolgoztatott! a suliban sem tudok jól figyelni , nyugatókat szedek elalvás előtt!mindig remegek!félek,rettegek a házban , nem tudom mikor durran el az agya, mindig azt mondja megöllek és késsel is fenyegtőzik.nincs senkim sem ahova eltdnák menni..szegeden élek és nem tudok hov fordulni. most leszek kollégista . de mi lesz nyáron?korházban fogok kiköttni?nem vehetek fel semmi kellemes ruhát mert tastemet lila zuzodások fedik !!! nem tudom mit csináljak?

2013. máj. 4. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a gyámügy felé! De honnan van a nyugtatód? Nagyon nagyon fiatal vagy még ehhez, rá fogsz szokni. Inkább kérj segítséget, de ne tűrd el. A gyámügy segít.
2013. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem szokok rá csak akkor veszem be amikor már nem bírom ki!! de hogy tegyem hogy jelezzem??!!
2013. máj. 4. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
15 éves, hogy fog rajta segíteni? Nevelőotthon? Nincs valami kevésbé agresszív rokonod, aki segítene?
2013. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 acelsziv ***** válasza:
92%

Gyámügy mindenképp és rendőrségi feljelentés, miután látleletet vetettél.

Anyukádhoz nem költözhetnél? Nagyszülők?

2013. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Remélem a rendőrség a kérdés alapján el tud jutni hozzád.
2013. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meghaltak!Egy unoktesom va aki tanár szóval neki is van elég gondja +még eg y15 ves!van egy nő apukám barátjának anyukája nagyon kedve svelem!!de szerintem nem venne magához
2013. máj. 4. 12:09
 7/13 acelsziv ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm 15 évesen költözött el otthonról, mert szinte agyonverték... Nem volt könnyű neki, de neked sem az...
2013. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szívesen elmennék de hova?jogi úton elmennék ha kapnák pénzt és eltudnák menni ahoz a hölgyhöz ! hogy ne csüngjek rajt ahanem adnák neki valamit! én elkérném apénzének a felét vagy a negyedét , csak ne menjek nevelőintézetbe !!!mindent megkaptam apámtól mindig segítek eggyet mond én csínálom de minek ver? szívesen megcsinálok mindentde azért mert most olyan kedve van és elpüföl az egészen más tészta!!
2013. máj. 4. 12:32
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ismerőseim szegeden, ha nagy a gáz, talán tudunk segíteni.
2013. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyámügy, es talán rendőrség, minél hamarabb! A nyugtatókról pedig állj le, hazazt érzed, hogy nem megy, csak fokozatosan!

Kirptartás!!:)

És egy virtuális ölelés!:)

2013. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!