Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Apám ver!?

Mit tegyek? Apám ver!?

Figyelt kérdés
Amióta anyám elhagyott apámmal élek!én mint lány eléggé nehéz volt ! és most 15 éves vagyok..apukám rokkant (csökkentlátó) hasnyálmirigyben szenvedett én ápoltam!eltört a válla ápoltam! nem tudott felkelni én voltam ott senki más!!amióta nem iszik nem cigizik . ösült lett állandóan ver,a serpenyőt szét verte rajtam és a tepszit is! szétrügta a lábamat!betegen dolgoztatott! a suliban sem tudok jól figyelni , nyugatókat szedek elalvás előtt!mindig remegek!félek,rettegek a házban , nem tudom mikor durran el az agya, mindig azt mondja megöllek és késsel is fenyegtőzik.nincs senkim sem ahova eltdnák menni..szegeden élek és nem tudok hov fordulni. most leszek kollégista . de mi lesz nyáron?korházban fogok kiköttni?nem vehetek fel semmi kellemes ruhát mert tastemet lila zuzodások fedik !!! nem tudom mit csináljak?

2013. máj. 4. 11:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!de már leálltam a nyugtatóról már ilyen fengsuit használok!vagy hogy lenyugodjak akkor olvasok írok stb.igen köszi ! de ha ! valami történik és gyámügyhöz kerülnék szolok neked és majd kitalálunk valamit! én már csak abban bízok hogy vége legyen a sulinak és a nyárnak és elmennék koleszba és nem kellene találkoznom vele csak 1 héten 2x :)
2013. máj. 4. 12:42
 12/13 anonim ***** válasza:

a tanár unokatesód igenis tudna segíteni


az ő iskolájában is van gyermekvédelmis tanár, az tudja, mit lépjél.


de ha bemész a kormányhivatal gyámügyi irodájába, akkor is fognak segíteni.


Csak azt döntsd el előre, (ha van lehetőség koleszba kerülni) hogy annál jobb lenne-e ha állami intézetbe kerülnél ?

szerintem nem. Próbáld meg a nyarat kibírni !

De ha tényleg így ver, akkor szólj a gyámügynek.


Te tudod, hogy a bosszú tragikus lesz-e, ha apádra rápirítanak, vagy kicsit visszafogná magát.


kitartás, kicsi lány ! veled érzek

2013. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fogj egy kalapácsot törd el mind a két kezét és félig meg van oldva a probléma... Úgy gondolom utána már nem fog b@szakodni veled és sokkal könnyebb lesz a jövőben.
2013. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!