Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Apám nem engedi...

Mit tegyek? Apám nem engedi hogy színész legyek, miért?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek színészkedni és színésziskolába szeretnék járni, mások szerint is jól dramatizálok.Apám nem engedi hogy színész legyek de nem tudom miért!!!!Pedig minden álmom a színészkedés.Szeretném ha segítenétek h hogyan tudnám meggyőzni arról hogy nem lenne semmi bajom abból hogyha színész lennék..Bocs a szóismétlésért xD
2013. ápr. 19. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Ne hagyd magad alárendelni a szülői önkénynek,én sem hagytam magam,azért tartok ott ahol tartok.


Hogy befutsz e az egy másik kérdés,de sok befutott színészt ugyanígy tiltottak a szülei,mint téged.

2013. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :D
2013. ápr. 19. 14:34
 3/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha elmúltál 18,nem kötelező velük lakni,tartsd el magad,fizesd a sulit,stb.


Ismerettség nélkül nem leszel szinész,maximum ilyen éjjel nappal budapest szerű idiótaságban.

2013. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem multam még el 18 :D
2013. ápr. 19. 14:37
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Én megértelek, de apádat is, mert a színészkedésből megélni nem lehet Magyarországon. Meg hát alapból munkát sem kapsz majd. Szóval mire mész vele? Lesz papírod róla, közben meg éhen halsz.
2013. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Mert nem lehet belőle megélni!


De hogy a káposzta is megmaradjon, és a kecske is jól lakjon... tanulj valami szakmát a színészkedésen kívül, lehet olyat is ami a színészethez kapcsolódik, a filmgyártásban, mondjuk dramaturg, cameraman, vágó, Rendezőasszisztens Gyártásvezető stb, vagyis olyat hogyha nem sikerül a színészként befutnod akkor legyen "B" megoldás. Illetve tanulj nyelveket!!! Angolt minimum!

2013. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha színészként nem futsz be, statiszta még lehetsz, az USA-ban rengeteg reklámfilmhez kell szereplő, ott is érvényesülhetsz.


Miért nem engedi? Azért, mert a keresőképességed az életkorod előrehaladtával csökkenni fog. Ha lány vagy félt, mert a legtöbb nőnek azért mást is kell csinálni a szerepért, különben nem tud érvényesülni, ha nincs hátszele.


Én azért arra szavaznék, hogy több lábon állj, a színész iskola befejezése után, mindenképpen vmit még tanulnod kellene.


Sok minden különben a saját családod anyagi helyzetétől is függ, ha nagyon szegények vagytok, talán érdemesebb lenne statiszta szerepeket keresni és vmi normális végzettséghez hozzájutni, amivel pénzt is lehet keresni. Persze vannak szerencsés statiszták akik ebből élnek.


Drakula sorozatot most Bp-en forgatták, napokig kellettek statiszták!

2013. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Eleve ahhoz, hogy szinész lehess, ELÖSZÖR érettségi kell.
2013. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érettségizz le és után jelentkezze a Színművészeti Egyetemre.
2013. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ivilicious ***** válasza:
50%

mert nem fogsz vele semmi tartósat elérni....legtehetségesebb színészek is kb éhenhalnak öregkorukra:) én is színésznő akartam lenni, vagy fotós...szüleim nem engedtek művészeti gimibe...de én már le is tettem róla,csak hátszéllel lehet kezdeni valamit ebben az országban. majd kinövöd.

20L

2013. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!