Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsájtanátok neki?

Ti megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatról van szó, mostanra már 20 hetes terhes vagyok, én már régóta szerettem volna babát, ő is, csak nem mostanában, de állítása szerint nem zárkózott el soha ettől a témától.

Van előző házasságából két gyereke, 7 és 5 évesek.

Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, teljesen kifordult magából, és olyanokat mondott, hogy emiatt a baba miatt az ő gyerekei semmiben sem szenvedhetnek hiányt, sem pénzben, sem időben, amit velük tölthetne.

(átlagban heti 2-3 napot van velük)

Annyira kiborított ez az egész, nem lehetett vele semmiről beszélni, egyszer sem kísért el vizsgálatokra, csak úgy voltunk a levegőben, együtt de mégis külön utakon.

a gyerekeivel a 4 év alatt kétszer találkozhattam, soha nem kaptam rá választ a nem tudom így alakult mondaton kívül, hogy miért.

Én úgy döntöttem 9 hetesen, hogy elhagyom, mert nagyon csúnya dolgokat mondott rám, nekem és azt kiabálta hogy ő ezt nem akarta mi lesz így az ő gyerekeivel meg az életükkel.

természetesen nem fogadta el, bejárt a munkahelyemre, hívogatott telefonon, minden nap veszekedtünk, azt mondogatta hogy nem nőhet fel még egy gyereke úgy, hogy csonka családban élnek.

tönkrementem, véreztem 4 hétig úgy hogy kórházban feküdtem és csak reménykedtem hogy a babával minden rendben legyen.

Amikor bejött hozzám akkoris rohant a gyerekeihez, úgy éreztem nem foglalkozik velem és nem érdekli mi van velem.

Félreértések elkerülése végett, 4 év alatt sosem mutatkozott meg, hogy ő ilyen lenne, akkor nem lettem volna vele.

Csak a baba felborította benne a dolgokat.

Megkeresett, hogy így meg úgy sajnálja és kér még egy esélyt, de bennem már csak az van, hogy a baba miatt akarja az egészet és nem is akar igazából velem lenni,holott a baba előtt nem lehetett elválasztani minket egy percre sem.

Nem tudom mit tegyek rámzúdította ezt az egészet ezt a békülést, minden más lesz szöveget, megismerem a gyerekeit, stb, ott alszanak nálunk.

mi van, ha én már nem akarom őket megismerni? mi van, ha én nem kérek belőlük ezek után?

4 éven keresztül minden héten felhoztam neki, nem csinálunk közös programot? állatkert, mozi, séta, játszótér, nálunk alvás, sütés főzés, és minden alkalommal azt kaptam hogy majd talán máskor, most hogy jön a baba, már hirtelen jöhetnek a gyerekek?

kis érdek szagot érzek ebben is, vagy már csak beképzelem?

szeretem és nem akarnám, hogy a gyerekem apa nélkül legyen, de van büszkeségem is és soha nem tudnám elfogadni, ha valaki nem szeret már úgy, és csak a baba köt össze minket.

ti mit gondoltok erről? tanácstalan vagyok, a legjobbat szeretném a babámnak és én tényleg szeretem, de úgy érzem el van rontva már ez az egész, úgy ahogy van.


2013. jún. 8. 01:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
54%
Jaj kérdező 4 év alatt nem vont be a teljes életébe és tényleg nem gyanakodtál semmi rosszra?
2013. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy talán a volt feleség zsarolja, hogy veled nem találkozhatnak a gyerekek, mert akkor neki se adja oda őket. Ettől függetlenül a pasas hibás, mert nem áll a sarkára/nem áll ki melletted.
2013. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nem gyanakodtam mert tudom milyen fontosak neki a gyerekei es nem akarja hogy barmilyen torest szenvedjenek.

Nem volt soha mashol mert mindig beszeltunk mikor veluk volt es hallottam is oket.

mire gyanakodtam volna?

Adtam neki idot de talan a 4 ev tenyleg tul sok ido.

most mar nem tudok mit tenni.

2013. jún. 8. 19:59
 24/34 A kérdező kommentje:

Engem hivott mar fel a no, hogy ha megtudja hogy csak rajuk nezek, elvagja a torkomat, mrg a valasi papirokat is csak ugx akarta alairni ha mi fizetunk neki 100 ezer forintot :)

Amikor anno megtudta hogy talalkoztak velem, volt is baj belole.

2013. jún. 8. 20:00
 25/34 A kérdező kommentje:
Azert a nagyszuloknel vannak mert az a gyerekek lakhelyetol gyalog 5 perc seta.
2013. jún. 8. 20:01
 26/34 Salx Narval ***** válasza:
Ezek szerint a párod és a volt neje között van valami megállapodás, miszerint nem vonnak be a gyerekek életébe idegeneket (szeretőket). A magam részéről nem is nagyon furcsállanám ezt, mert én sem örülnék ha mondjuk a nejem pasija foglalkozna a srácaimmal, viszont ha én ezt elvárom, akkor ugyanezt jogosan elvárhatja tőlem a nejem is. Én valami hasonló megállapodást sejtek kettejük között. Amit én furcsállok az-az , hogy miért nem mondta meg az elején, hogy ők így határoztak a gyermekek nevelése felől és kész, nincs ebben semmi titkolni való, pláne, hogy előbb utóbb kiderül. Én mondjuk nem zárkóznék el attól, hogy találkozz a gyerekekkel, ha nem veled csaltak, de az biztos, hogy mielőtt ezt megengedném, meg szeretnélek ismerni. Egy kicsit megértem őt is, hogy miért, nem lelkesedik még egy gyermekért, jó lelkiismerettel nehéz gondoskodni, ilyen zilált állapotban, amit kialakítottak maguknak. Szerintem a megoldás az lenne, ha ők ketten megbíznának egymásban annyira, hogy elfogadnák a másik párját és nem zárkóznának el tőlük. Sajnos, ha ők ragaszkodnak az elveikhez, nem tudsz mit tenni, vagy elfogadod, vagy kilépsz az egészből, bár a babával már nehéz lesz.
2013. jún. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

És vajon ezt meddig akarják így csinálni? A gyerekeknek az biztos nem lesz törés, ha megtudják, hogy a szüleik éveken át hazudtak nekik.


A pasinak meg most szépen összedől a kis légvára.


Szerintem most csak ígérget, aztán minden menne ugyanígy. Ezt ugyan hogy magyarázná meg a gyerekeinek ezután?

2013. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
27%

mrg a valasi papirokat is csak ugx akarta alairni ha mi fizetunk neki 100 ezer forintot :)


Kamu kérdés itt nem az aláiráson múlik a vállás.

2013. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Egy csomóan azt hiszik, hogy Amerikában vannak. Túl sok filmet néznek...
2013. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Kamu kerdes? Nem kotelezo valaszolni.

kozos megegyezessel szeretett volna valni a paron mert azt mondta az ugyved hogy ha mindket fel hatarozottan akarja akkor sokkal hamarabb lezajlik a valas mint ha egyoldalu lenn3, mert akkor megteheti tobbszor is hogy nem jelenik meg a targyalason.

azt mondta a no h addig fogja huzni a valast ameddig csak lehet mert megturta hogy el voltam jegyezve.

vegul ugy dontottunk hogy kivarjuk a valast barmi tortenik vegul magatol belement a kozos megegyezesbe havi fix 40ezer gyerektartassal.

Ez nem kamu kerdes de legy szives ne idegesits ilyenekkel, van eleg bajom enelkul is.

2013. jún. 9. 23:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!