Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze kell járnom a párom...

Össze kell járnom a párom barátival?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon érzem jól magam a társaságukban. Teljesen másfajta emberek, másfajta élettel, más problémákkal, más gondolkodással. Én mindig azt gondoltam, hogy szívesen ismerek meg új embereket, viszont valamiért mégis mindig kívülállóként érzem magam velük.


Persze nem éreztetem a párommal, hogy nem igazán jó nekem ebben a társaságban, de talán érthető, hogy nem szívesen megyek olyan emberek közé, ahol úgy érzem, hogy nincs helyem.


A páromat mindig bíztatom, hogy menjen el a barátaival szórakozni, ő meg persze unszol, hogy én is menjek vele. Keresem a kibúvókat, de már fáraszt a helyzet. Tényleg én vagyok kellemetlen ember, ha nem szeretnék összejárni a barátaival? Mi a véleményetek? Menjek el mégis, és tegyek úgy, mintha jól szórakoznék?


2013. jún. 1. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy vagyok a párom barátaival. Jó emberek, meg rendesek, jófejek, de teljesen más világ vagyunk. Nekik teljesen más jelent a szórakozás mint nekem, teljesen más a világnézetük, nem igazán van közös témánk. Az elején azért sikerült pár mondatot beszélgetnem velük, próbálkoztam én is, hogy mindenkivel megpróbáltam beszélgetni, kezdeményezni a barátkozást, de sajnos nem sikerült túlságosan belemélyedni a dolgokba. Aztán már-már nekem is úgy tűnt, hogy tulajdonképpen meg sem akarnak ismerni engem, sosem érdeklődtek, vagy kezdeményeztek ők. Egy pár alkalom után elmondtam a páromnak őszintén hogy érzek, miért így érzek, és hogy nem egy társaság vagyunk. Végül ő is belátta, hogy lehet igazam van 1-2 dologban. Ritkán összejárunk, akkor megvan a szokásos műcsevely, de ennyi. Sajnálom, hogy nem sikerült velük olyan jó viszonyt kialakítanom, mert mindig is fontosnak tartottam, hogy jóban legyek a párom barátaival, de ami nem megy nem kell erőltetni. Ha a párod megértő, akkor nem hajszol bele olyanban amit nem akarsz. Szerencsére nálunk a párom nagyon megértő, és megértette, hogy ez nem működik így...
2013. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt össze tehetnéd a két kezed,hogy vinni akar magával. Tudod hányan vannak/vagyunk Mi nők,akiket kirekesztenek ebből?

Én azt mondom össze kéne járni igen és nem csak "úgy tenni",mintha jól szórakoznál,hanem megpróbálni valóban jól szórakozni Velük,jobban megismerni Őket,nyitottnak lenni és nem előítéletesen és eleve halott ügyként kezelve odamenni,mert ha így állsz hozzá,akkor olyan is lesz,mert ezt vonzod be és emiatt meg sem tudod látni azt az énjüket,amiben találhatnál jót.... Tehát elsősorban a hozzáállásodon kéne változtatnod és meglásd jó lesz.Eleve fogd fel úgy,hogy a Párod iránti tiszteletből alapvető feladatod megpróbálni elfogadni azokat akiket Ő szeret.

Remélem segítettem.

2013. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!