Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok felmérgedve?

Jogosan vagyok felmérgedve?

Figyelt kérdés
A mamám folyamatosan lemondja a külsőmet. Semmivel sincs megelégedve rajtam... /150cm, 44 kg, kék szem, vál alá érő hullámos, nem nagyon sűrű, barna haj, kedves, jótanuló, nem vagyok megelégedve magammal, mások szerint szép/ Azt vágja mindig a fejemhet, hogy úgy nézek ki mint egy tehén, csúnya, töredezett, ritka a hajam, lusta, csúnya vagyok... ezt mind a szemembe mondja. Egyébként nem vagyok lusta, a nap nagy részében tanulok vagy sportolok. Minden olyat vág a fejemhez, amiről nem is tehetek... Ez normális?
2013. jún. 1. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy legyen szíves ne mondjon ilyeneket, mert rosszul esik. Ha ápolt vagy, foglalkozol magaddal, még nagyobb bunkóság tőle. Senki nem tehet a külsejéről, engem pl. egy időben nagyon zavart, hogy nagy az orrom (nem túl nagy, tárgyilagosan nézve, de nem is pisze "nőies"), de aztán rájöttem, hogy nem tehetek róla, a genetika ellen nem érdemes lázadni. :)

Mindenkinek van mit takarítani a háza táján. Kétlem, hogy a mamád egy görög istennő lenne... vagy ha az, akkor a stílusán igazán csiszolhatna. Ezerszer inkább lennék ronda, mint a bányarém, de kedves és jó ember, mint egy szupermodell kibírhatatlan természettel.

Ápold magad, legyél igényes, innentől meg mamád tehet egy szívességet. Az vesse rád az első követ, ugyebár...

2013. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!