Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok felmérgedve?

Jogosan vagyok felmérgedve?

Figyelt kérdés
A mamám folyamatosan lemondja a külsőmet. Semmivel sincs megelégedve rajtam... /150cm, 44 kg, kék szem, vál alá érő hullámos, nem nagyon sűrű, barna haj, kedves, jótanuló, nem vagyok megelégedve magammal, mások szerint szép/ Azt vágja mindig a fejemhet, hogy úgy nézek ki mint egy tehén, csúnya, töredezett, ritka a hajam, lusta, csúnya vagyok... ezt mind a szemembe mondja. Egyébként nem vagyok lusta, a nap nagy részében tanulok vagy sportolok. Minden olyat vág a fejemhez, amiről nem is tehetek... Ez normális?
2013. jún. 1. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nagyit, hogy keserű e a szőlő?
2013. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Van egy olyan pszichológiai jelenség, hogy projekció. Ez azt jelenti, hogy olyan tulajdonságokat, amit valaki nem tud elviselni saját magában, másokra vetíti ki, és maga helyett másokat kritizál értük. Nincs veled semmi baj, a kedves mamával annál több. Viszont ha megérted a jelenség hátterét, eljuthatsz oda, hogy inkább sajnálod, mint mérges lennél rá.
2013. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem normális, csak irigy.

Viszont a helyesírásodon még javíthatnál.

2013. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rossz érzés lehet, de tanuld meg figyelmen kívül hagyni. Egyik füleden be, másikon ki.
2013. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A helyesírási hibáimért bocsánatot kérek, telefonról írtam (kicsik a betűk), mérgesen.
2013. jún. 1. 16:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne menj oda többet.
2013. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Családiházban lakunk, külön emeleten. Sajnos... 13/l
2013. jún. 1. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
A szüleid hol vannak, amikor ilyeneket mond rólad?
2013. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor nincsenek ott, de egyszer ott volt az anyum amikor ilyeneket mondott. Mondta a mamámnak, hogy hogy mondhat ilyeneket, utóbb még az anyum lett a rossz... De az anyumat már nem érdekli, ha őt kritizálja, már megszokta. Az összes unokájával ezt csinálja, csak a hátuk mögött.
2013. jún. 1. 22:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a visszaszólogatós típus, de ilyenkor mit lehet visszaszólni vagy valami, mert már tényleg nagyon idegesít!?
2013. jún. 1. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!